Fethiye’de Barbun Cafe Bistro’da sahne alan şarkıcı Merve Özbey, konserinin bir bölümünde ‘Erik Dalı’ türküsü eşliğinde oynadı.Fethiye Körfezi manzarasındaki konserde yoğun ilgi olurken, Özbey hayranları konser boyunca hareketli şarkılar eşliğinde bol bol oynayıp, coştular. Sanatçı Merve Özbey, sahnede birbirinden güzel şarkıları seslendirirken, bir kenarda oturan iş insanı eşi Kenan Koçak da yalnız başına konseri takip etti.

Fethiye’nin en seçkin mekanlarından birisi olan Barbun Cafe Bistro’da unutulmaz bir yaz konseri  daha gerçekleşti. Sakiler Grubunun ardından ünlü pop şarkıcısı Merve Özbey de Barbun Cafe Bistro’da sahne alarak, hayranlarına unutamayacakları bir gece yaşattı.

Sahnede gösterdiği başarılı performansı ile sık sık hayranlarından alkış alan popçu, istek şarkılara da cevapsız kalmazken, konserinin bir bölümünde ‘Erik Dalı’ türküsü eşliğinde oynadı.

Sahneye yaza damgasını vuran şarkılardan “Topsuz Tüfeksiz” isimli şarkısını seslendirerek çıkan Merve Özbey, sahnedeki canlı performansı ile “Yaramızda Kalsın”, “Vuracak”, “Vicdanın Affetsin”,”Hani Bizim Sevdamız” ve “Büklüm Büklüm” gibi şarkılarını seslendirdi. Hareketli şarkılar esnasında ayağa fırlayıp oynayan Özbey hayranları pek çok şarkıya da eşlik ederek sanatçıyı cep telefonları ile bol bol görüntülediler.

Ünlü sanatçı ikinci konserin ikinci bölümünde de arabesk ve slov şarkılarla konserini başarılı bir şekilde tamamladı. Sanatçı Merve Özbey, Barbun Cafe Bistro sahibi Nacit Çatal’ı sık sık anons ederek, “Beni Fethiye’deki hayranlarım ile buluşturduğu için çok teşekkür ediyorum” dedi. Haber-Foto/Hakan AYKIRI

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com