Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) TBMM Muğla 28. dönem milletvekili adayı Mehmet Demir, partinin genel merkezini ziyaret ederek Ankara’ya çıkarma yaptı.

Ankara’daki parti genel merkezine gelen Demir, CHP liderliğini ve diğer üst düzey parti yetkilileriyle görüşmeler gerçekleştirdi. Genel Başkan Yardımcıları Hasan Efe Uyar, Yunus Emre, Zeynel Emre, Devrim Barış Çelik ile toplantılar düzenleyen Demir, ayrıca Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başdanışmanı Engin Özkoç, Meclis Başkan Vekili Gülizar Biçer Karaca, Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın ve Bülent Kuşoğlu ile de görüştü.

Demir, ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, “Bugün Genel Merkezimizde partimizin değerli lideri ve yöneticileriyle bir araya geldik. Kendilerinden alacağımız destek ve yönlendirmelerle Muğla’da daha güçlü bir şekilde seçim çalışmalarına devam edeceğiz” dedi.

Ziyaretin oldukça verimli geçtiğini ifade eden Demir, “Bu tür toplantılar, hem bilgi alışverişinde bulunmak, hem de Muğla’nın ve ülkemizin gündemindeki konuları ele almak için çok önemli. Genel merkezimizden aldığımız güç ve destekle, Muğla’da seçim çalışmalarımızı daha da yoğun bir şekilde sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Demir, Ankara’daki ziyaretinin ardından, “Muğla’daki çalışmalarımıza döneceğiz ve halkımızın beklentilerine en iyi şekilde yanıt vermek için çaba göstereceğiz. Bu ziyaret, halkımızın sorunlarını Ankara’ya taşıma ve çözüm yolları bulma konusunda önemli bir adım oldu” dedi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com