Türkiye’de Mavi yolculuğun ve yat turizminin merkezi Fethiye’nin Göcek Mahallesinde 7.’si düzenlenen Marine Tech Göcek Yat ve Tekne Ekipmanları sergisi kapılarını açtı. Tekne bakımından bot ve yat çeşitlerine kadar pek çok şirketin katıldığı fuar, 3 gün açık kalacak.

Muğla’nın Fethiye ilçesinde açılan Marine Tech Göcek Yat ve Tekne Ekipmanları fuarı, büyük ilgi çekiyor. Bu yıl 7.’si gerçekleşen fuarın açılışına; Fethiye Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş, Fethiye İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Çiçek, Fethiye Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Bolelli, Deniz Ticaret Odası Başkanı İlkay Tugay, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Kemal Hıra,  Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit, AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Muhammet Kökten ve çok sayıda davetli katıldı. Fuarda, milyonluk botların yanı sıra yat ve deniz araçları  ihtiyaç ve aksesuarları sergilenirken, şirketler sipariş de alıyor.

“DENİZ TURİZMİNE KATKI SAĞLAR”

3 gün açık kalacak fuarın açılışında kısa bir konuşma yapan Fethiye Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş,” Fuarın deniz turizmine ve mavi yolculuğuna katkı sağlaması temennisinde bulunuyorum.” ifadelerini kullandı.

“HER ŞEY VAR”

Marmaris Fuarcılık (MARFO) Genel Müdürü Volkan Gülcan, “Marine Tech Göcek fuarımızın açılışını Kaymakamımız İsmail Hakkı Ertaş ‘ın ve protokolün katılımıyla yaptık. İyi bir katılım var. Marine Tech Göcek Yat ve Tekne Ekipmanları fuarında 35 katılımcı firma var. Deniz severlerin neye ihtiyacı varsa; boyadan, dümene, çapadan yedek parçasına kadar her şey fuarda sergileniyor. Fuar 11 Kasım akşam saatlerinde sona erecek.” Diye konuştu.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com