TFF 3’nci Ligde kura çekimi sonrasında son 2 yıldır 2’nci grupta  mücadele eden temsilcimiz Fethiyespor, bu sezon 19 takımlı 3’üncü  grupta mücadele edecek.

Grup kuralarının çekilmesinin ardından gazetemize açıklamalarda bulunan Fethiyespor Teknik Direktörü Selahaddin Dinçel, denk takımların olduğu gruba düştüklerini belirterek, inşallah hak edenin bir üst lige çıkacağı bir sezon olur açıklamasında bulundu.

Geçtiğimiz yıl 2’nci  grupta güçlü takımlarla başa baş mücadele edip Play-Off çeyrek finale kadar yükseldiklerini belirten Dinçel, “Geçtiğimiz yıl, 2’nci grupta mücadele ettiğimizde Play-Off oynama başarısı gösterdik. Bu sezonda yepyeni bir kadro yepyeni bir grupla 2021-2022 Futbol sezonuna merhaba diyeceğiz. Bizler rakiplerimizi ne kendimizden küçük, nede büyük görüyoruz. Çıkıp sahaya aslanlar gibi mücadele edeceğiz. İyi bir grup olduğunu söyleyebilirim. Hakkımızda hayırlısı olsun” açıklamasında bulundu.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3’üncü Lig 3’üncü  Grupta mücadele edecek olan Fethiyespor Teknik Direktörü Selahaddin Dinçel,sezon öncesi açıklamalarda bulundu.

Fethiyespor Tesisleri’nde günde iki kez antrenman yapan lacivert-beyazlı ekibimizin Teknik Direktörü Selahaddin Dinçel yaptığı açıklamada “Fethiyespor kamp çalışmaları 9 Temmuz’da Fethiyespor tesislerinde başladı. Kuvvet, dayanıklılık ve de taktik çalışmaları ile sabah kuvvet ve dayanıklılığımız var öğleden sonraki antrenmanlarda ise taktik çalışmaları yapıyoruz. Takımda eksikliklerimiz var ancak en kısa zamanda onlar da tamamlanacak. İyi bir takım olma yolunda ilerliyoruz. Eksiklerimiz var. Yönetim de büyük bir özveri ile çalışıyor. Yaklaşık bir hafta içerisinde hedeflediğimiz takıma ulaşacağımızı düşünüyorum. Tüm Fethiyelilerden destek bekliyoruz. Tabii ki zor bir süreç yaşıyoruz, özellikle geçen seneden takımdan sadece bir oyuncunun kalması baya bir eksiklik. Şimdi yeni bir oluşum yapıyoruz, yeni bir takım kuruyoruz bu da kolay değil ve bunun için herkesten sabır ve iyi niyet bekliyoruz. İnşallah hep birlikte Fethiyespor’u layık olduğu yere taşıyacağız. Lütfen herkes bizden desteğini esirgemesin biz buraya Fethiyespor’a gönlümüz ile birliğimiz ile tecrübe ve bilişimimizle hizmet etmeye geldik tabii ki bazı sıkıntılar olacaktır. Ama bu sıkıntıları Fethiyeliler ve bizler el birliği ile halledeceğiz. Doğru yoldayız” açıklamasında bulundu.

Fethiyesporun  en kısa sürede lige hazır hale gelmesi için çalıştıklarını, eksik mevkilere de gerekli transferlerin yapılmasının ardından lige güzel bir başlangıç yapmayı hedeflediklerini ifade eden lacivert -beyazlı teknik adam, “Fethiyesporda  herkesin bizlerden beklentisinin yüksek olduğunu biliyorum. Başkanımız ve yöneticilerimizin gayret ve çabaları ile iyi bir takım kurmak için çabalıyoruz.. İnşallah bu hafta içinde diğer transferlerimiz de sonuçlanır ve tam kadro ile lige hazırlanmaya başlarız” diye konuştu.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com