Muğla ve Fethiye Bölgesinin tanınmış iş adamlarından Nokta Global Zehra Grup otellerinin Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Kurt’un Kardeşi Ayhan Kurt ile Mehmet Sadık Çelik’in kızı Büşra Çelik geçtiğimiz hafta sonunda Fethiye’deki Zehra Kuleli Beach’de düzenlenen düğünle dünya evine girdiler.

Muğla ve Fethiye Bölgesinin tanınmış iş adamlarından Nokta Global Zehra Grup Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Kurt’un Kardeşi Ayhan Kurt ile Mehmet Sadık Çelik’in kızı Büşra Çelik ile geçtiğimiz hafta Fethiye’de bulunan Zehra Kuleli Beach’de düzenlenen dillere destan düğünle dünya evine girdi. Genç çifti ailesi, akrabaları, dostları ve sevenleri yalnız bırakmadı. Ünlü sunucu ve Şair Serdar Tuncer, Murat Bilet ve Mikail Şimşek’in sahne aldığı düğüne Fethiye ve Muğla’nın siyaset, ticaret, turizm, esnaf ve iş insanları katıldı. Yoğun katılımın olduğu düğünde çiftin nikahını Fethiye Belediyesi Evlendirme Dairesi memurlarından Fatma Durgut Arıkan kıyarken, genç çiftin düğünü Zehra Kuleli Beach’de dualar ile gerçekleştirildi.

Mutlulukları görülmeye değerdi

Kurt ve Çelik aileleri mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan dostlarına ve sevenlerine teşekkür ederek, yaşadıkları mutluluğu dile getirdiler. Büşra ve Ayhan çiftinin mutluluğu görülmeye değerdi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com