Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, yerel seçimler öncesinde çalışmalarına devam ediyor.  Başkan Adayı Kökten’in yeni otogar projesi esnaflardan tam not aldı.

Fethiye Otogarı’nı ziyaret eden Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, esnafların hem sorunlarını dinledi hem de projelerini anlattı. Yeni otogar çalışması hakkında bilgiler aktaran Başkan Adayı Kökten, istişareler sonucunda en iyi yeri belirleyerek; bu hizmeti hayata geçirmek istediklerini ifade etti.

“PROJEMİZ ÇOK BEĞENİLDİ”

Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten yaptığı açıklamada, “Otogar esnafını tek tek ziyaret ettik. Onlarla birlikte neler yapmamız gerektiğini konuştuk. Hepsiyle fikrimiz ortak ve aynı dili konuşuyoruz. Otogar, şehrin içinde kaldığı için onlara yeni bir otogar yapılmasını talep ediyorlar. Bu yönde hazırladığımız projeyi çok beğendiklerini söylediler.  1 Nisan itibari ile Aydın Ayaydın hocamız ile birlikte ele ele vereceğiz ve buradaki tüm esnaf arkadaşların sorunlarını çözeceğiz. Otogarı yeni yerine taşınmak için bir an evvel projemizin startını vereceğiz. Buradaki esnaflarımızla birlikte yer konusuna karar vereceğiz. Biz onlar ile birlikte karar vererek en doğru yeri bulup oraya otogarı yapmayı düşünüyoruz” dedi.   Başkan Adayı Kökten’in Fethiye Otogar Esnafı ziyaretine, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve çok sayıda partili eşliketti.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com