MUHAMMET KÖKTEN “SİZLERDEN BİRİSİ OLARAK OY İSTİYORUM”

Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, seçim çalışmaları kapsamında  Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Murat Çağlar Ayıkol ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte Fethiye Muhacirler Sosyal Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

Ziyarette Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, Fethiye Muhacirler Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Kerem Kocatepe’ye çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. Dernek üyelerinin sorunlarını dinleyen Başkan Adayı Kökten, TOKİ projesinin hayata geçirileceğini belirtti. Derneğe 111 adet Ramazan kolisi bağışlayan Kökten, çocuklara da oyuncak hediye etti.

Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten “Aday adaylığı ve adaylığım sürecinde başkanımızı sürekli ziyaret ettik. Projelerimiz ve çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunduk. Fikirlerimiz ve beklentilerimiz aynı. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde görev verilmesi halinde sizlerin beklentilerini yerine getireceğiz. Dernek ile ilgili büfe talep edilmişti, onun sözünü başkanımıza vermiştim. İstihdam konusunda ihtiyaç sahiplerine öncelik tanıyacağız. Ayrımcılık asla yapmayacağız. Sizlerden birisi olarak oy istiyorum. Sizlerin barınma sorununu biliyorum. Önümüzdeki dönemde başkanın ve sizlerin emrindeyim” dedi.

Fethiye Muhacirler Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Kerem Kocatepe , “Başkan adayımızdan TOKİ ve diğer hususlarda talebimiz oldu. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, çıktığı yolda başarılar diliyoruz” dedi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com