MUHAMMET KÖKTEN “SİZİ EN İYİ BEN ANLARIM”

Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, Fethiye Otomobil Tutkunlarının düzenlediği modifiye araçlar sergisine katıldı. Beşkaza meydanında  düzenlenen organizasyonda konuşan Kökten”Fethiye’de en genç Belediye Başkan Adayı benim, sizi en iyi ben anlarım” dedi.

Beşkaza Meydanı’nda gerçekleşen programa beraberinde MHP Genel Başkan Yardımcısı Filiz Kılıç ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya ile katılan Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, kendisinin de geçtiğimiz yıllarda yarışlara katıldığını ve dereceler elde ettiğini söyledi. Gençlerin güvenli bir şekilde hız yapabilmesi için drug pisti projesini hayata geçireceklerini belirten Başkan Adayı Kökten, geçtiğimiz haftalarda bu yüzden meydana gelen kazalarda 6 gencin hayatını kaybettiğini hatırlattı.

Araçları tek tek ziyaret eden Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, katılımcılarla sohbet etti. MHP Genel Başkan Yardımcısı Filiz Kılıç ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya’da Başkan Adayı Kökten’in gençlere yönelik projeleri hakkında bilgiler aktardılar. Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten yaptığı açıklamada, “Sizleri en çok anlayabilecek adaylardan birisi benim. 2005 ve 2007 yılları arasında Serkan kardeşim ile bütün yarışlara katıldım. Bu organizasyonlarda dereceler elde ettim. Adrenalin tutkunu biri olarak ekibimle birlikte, gençlerin güvenli bir alanda hız yapabilmeleri adına Drag pisti projesini hazırladık. Böylelikle gençlerimiz araç trafiğinin olduğu yerlerde hız yapmayacaklar. Geçtiğimiz haftalarda 6 gencimiz bu yüzden meydana gelen kazalarda hayatını kaybetti. Göreve geldiğim takdirde bu projeyi hayata geçireceğimin sözünü veriyorum” dedi.

Daha sonra Beşkaza meydanında kurulan stantları ziyaret eden Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten’e MHP Genel Başkan Yardımcısı Filiz Kılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti Muğla Milletvekili Yakup Otgöz,  MHP MYK Üyesi Bahadır Alperen, MHP Antalya Milletvekili Hilmi Durgun, MHP MYK Üyesi  Ali Uçak, Ak Parti Muğla İl Başkanı Gültekin Akça, MHP Muğla İl Başkanı  Oğuz Akarfırat, Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Murat Çağlar Ayıkol, MHP Fethiye İlçe Başkanı Abdülkadir Tekin, Cumhur İtifakı Belediye Meclis Üyesi Adayları, Fethiye Ülkü Ocakları Başkanı Oğuzhan Teke ve çok sayıda partili eşlik etti.  Törende Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten ile stantları gezerek destek isteyen, MHP Genel Başkan Yardımcısı Filiz Kılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya’ya belediye meclis üyesi adayı Halime Karagöz  el örgüsü çanta hediye etti.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com