MUHAMMET KÖKTEN ” YENİ SANAYİ PROJEMİZ ESNAF TARAFINDAN YOĞUN İLGİ GÖRDÜ”

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, beraberindeki heyetle birlikte sanayi sitesi gezisine devam etti. Başkan Adayı Kökten, Fethiye Sanayi esnaflarına  gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

Fethiye Sanayi Sitesi programının dördüncü gününde de esnafların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, projelerini anlattı. Yeni sanayi sitesi projesinin de olumlu karşılandığını belirten Başkan Adayı Kökten, Fethiye’nin yıllardır bekleyen sorunlarının çözüme kavuşturulacağını belirtti.

Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten burada açıklamada, “Fethiye sanayi sitesi gezimizin dördüncü günü. Burada gördüğümüz ilgi ve teveccühten dolayı çok mutluyuz. Yeni sanayi projemiz, buradaki esnaflar tarafından çok yoğun ilgi ile karşılandı. Kendilerini tek tek ziyaret ediyoruz. Her gittiğimiz dükkanda bizim ile sohbet edip, sorunlarını ve taleplerini anlatıyorlar. Ben tüm sanayi esnafımızın şu anda derdini biliyorum. İnşallah önümüzdeki süreçte sorunlarını çözmek için canla başla çalışacağız” dedi. Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten’e sanayi esnafı ziyareti sırasında Belediye Meclis Üyesi adayları  ve çok sayıda partilide eşlik etti.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com