Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, ADM ve AYDEM bölge yöneticilerine ziyarette bulundu. Başkan Adayı Kökten’e Belediye Meclis Üyesi Adayları ve çok sayıda partili eşlik etti.

İlk olarak ADM Fethiye İlçe İşletme Yöneticisi Oğuzhan Çakır’ı ziyaret eden Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. Yaklaşık 1,5 yıl önce Fethiye’ye geldiğini belirten Çakır, ilçenin dinamiklerini çok bilmediğini ama seçimin çok çetin geçeceğini söyleyerek Başkan Adayı Kökten’e başarılar diledi.

İNŞALLAH ÖNÜMÜZDEKİ 5 YIL İÇİNDE BERABER ÇALIŞIRIZ

Kökten, “Fethiye’nin artık hizmete ihtiyacı var. Çünkü sorunlar oldukça birikti. Önümüzdeki süreçte Fethiye’ye hizmet etmemiz gerekiyor. Fethiye’de yaşayan insanların da hizmet beklediğini görüyoruz. Çünkü artık sıkışmış bir Fethiye var. İnşallah önümüzdeki 5 yıl içinde beraber çalışırız” diye konuştu.

Daha sonra AYDEM Bölge Yöneticisi Veli İkiz’i ziyaret eden Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, görevli personele kolay gelsin dileklerini iletti. Başkan Adayı Kökten, “Fethiye’ye hizmetleriniz için teşekkür ediyoruz. Allah nasip ederse önümüzdeki 5 yıl beraber çalışacağız” dedi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com