MUHAMMET KÖKTEN “ÇEVRE YOLUNDA ŞEHİR GİRİŞLERİNE BATTI- ÇIKTI KAVŞAK PROJEMİZ VAR”

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, yerel seçimler öncesinde çalışmalarını Zincirlikavak ve Çalıca mevkilerinde bulunan esnafları ziyaret ederek sürdürdü.

Ziyaretler sırasında Çalıca esnafları ile sohbet etme fırsatı bulan Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten’  esnaflar “Çalıca’ya akıllı kavşak istiyoruz” diyen esnaflar Kökten “Çalıca için akıllı kavşak, çevre yolu şehir girişleri için de halk arasında battı çıktı diye tabir edilen yol çalışması yapacağız” diye cevaplandırdı. Başkan Adayı Kökten’e esnaf ziyaretleri sırasında Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Murat Çağlar Ayıkol, MHP İlçe Başkan Yardımcısı Celal Eroğlu, Belediye Meclis Üyesi adaylar ve çok sayıda partili eşlik etti. Esnaflar ve vatandaşlar tarafından büyük ilgi ile karşılanan Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, hayata geçirecekleri projeler ile Fethiye’yi bütüncül bir şehir kimliğine kavuşturacaklarını belirtti. Göreve seçildikleri takdirde 1 Nisan tarihinden itibaren düğmeye basacaklarını kaydeden Başkan Adayı Kökten, yıllardır çözülemeyen sorunların en kısa sürede ortadan kaldırılacağının sözünü verdi.

Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten yaptığı açıklamada, “Çalıca’da esnaflarımızın sorunlarını dinliyoruz. Buradaki en büyük sıkıntılar imar, trafik ve görmüş olduğunuz kavşak. Biz zaten Fethiye genelinde tamamen bütüncül bir şehir yapmayı planlıyoruz. Projelerimizin içerisinde bu mevcut… O yüzden en yakın zamanda bu kavşağımız ile ilgili projemizi uygulayacağız. Aynı zamanda çevre yolunda battı çıktı uygulamamız olacak. Bildiğiniz gibi Karaçulha’da sürekli kaza oluyor. Dolayısıyla bunlar için biz var gücümüzle 1 Nisan itibariyle düğmeye basacağız ve çalışacağız. Çalıca yolu üzerindeki esnaflarımızdan en büyük şikayetleri imar, altyapı, trafik ve aynı zamanda bu kavşak. Bunları en kısa sürede çözeceğimize söz verdik ve söz veriyoruz” ifadelerini kullandı. Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, Karaçulha Mahallesi, Çalıca mevkiinde yaptığı ziyaretler sırasında Karaçulha Mahallesi Muhtarı aynı zamanda adayı Ömer Ongün ile yine Karaçulha Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Gizli’yi seçim ofislerinde ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunarak başarı dileğinde bulundu.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com