MUHAMMET KÖKTEN “FETHİYE İÇİN DURMADAN ÇALIŞACAĞIZ”

Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, beraberinde Belediye Meclis Üyesi Adayları ve  çok sayıda partili ile birlikte  seçim çalışmaları kapsamında Salı Pazarı esnafını  ziyaret etti.

Pazar esnafına hayırlı işler dileyen Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, alışveriş yapmaya gelen vatandaşlarla da  sohbet etti. Sorunları yerinde dinleyen ve not alan Başkan Adayı Kökten,  salı pazarı esnafına projelerini de anlattı. Fethiye’nin birikmiş sorunlarını çözeceklerinin altını çizen Kökten, Fethiye’yi hak ettiği yere taşıyacaklarını belirtti.

“FETHİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, “Seçim çalışmalarımız kapsamında tüm semt pazarlarımızı dolaşıyoruz. Şu anda ekibimizle birlikte Salı Pazarı’ndayız. Esnafların ve vatandaşların ortak talebi, pazar yerlerinin üzerinin kapatılması. Bununla ilgili projemiz hakkında detaylı bilgilendirmelerde bulunuyoruz. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde bu sorunu çözüme kavuşturacağımızın sözünü verdik. Pazara alışveriş yapmaya gelen vatandaşlarımızla sohbet ettik. Beklentileri üzerine istişarelerde bulunduk. Fethiye’nin birikmiş problemlerini gidereceğimizi dile getirdik. Göreve geldiğimiz takdirde Fethiye’yi hak ettiği seviyelere ulaştıracağımıza inanıyorum. Durmadan çalışacağız ve Fethiye’yi en iyi noktalara taşıyacağız” dedi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com