Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Murat Çağlar Ayıkol, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve çok sayıda partili ile birlikte , 14 Mart Tıp Bayramı nedeni ile Fethiye Devlet Hastanesi çalışanlarını ziyaret etti.

Fethiye Devlet Hastane Başhekimi Uzman Dr. Yavuz Okulu ve çalışan personelin Tıp Bayramını kutlayan Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten, sağlık çalışanlarına karanfil dağıttı. Doktorlar, sağlık çalışanları ve sağlık kurumlarının önemine vurgu yapan Başkan Adayı Kökten; Fethiye’ye yapılan sağlık yatırımları hakkında da bilgiler aktardı.
“EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Cumhur İttifakı MHP Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhammet Kökten yaptığı açıklamada, “14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla doktorlarımızı ve sağlık çalışanlarımızı unutmadık. Çünkü onlar hayatımızın önemli bir parçası. 27 Mart’ta anjiyo merkezimiz açılıyor. Fethiye’de bir anjiyo ünitesinin olması bizler için sevindirici. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. 500 yataklı devlet hastanesi projemiz Fethiye ve çevresine hayırlı uğurlu olsun. Hastanemizin inşaatına çok yakın zamanda başlanacak. Şu anda ihalesi verildi”diye konuştu.
Fethiye Devlet Hastane Başhekimi Uzman Dr. Yavuz Okulu’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Hastanemizin işleyişi ve yapılması gereken işlemlerle ilgili bilgiler aktardık. 27 Mart’ta anjiyo merkezimizi açacağız. Daha sonraki süreçte halkımıza güzel hizmetler vermeye devam edeceğiz. Bu günün vesilesiyle ben de tüm sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com