2022 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlandı. Bu karara göre Ağrı’nın Diyadin İlçe Kaymakamlığından vekaleten Fethiye Kaymakamlığına atanan Kaymakam Alper Balcı, Fethiye Kaymakamlığına asaleten atandı. Fethiye Kaymakamlığından Uşak Vali Yardımcılığına atanan Eyüp Fırat ise, Tekirdağ’ın Hayrabolu ilçesi kaymakamlığına atandı.

Mart ayında Ağrı’nın Diyadin İlçe Kaymakamlığından ani bir kararla Fethiye Kaymakamlığına vekaleten atanan Kaymakam Alper Balcı’nın 2022 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Fethiye Kaymakamlığına asaleten ataması yapıldı.

Fethiye’ye geldiği kısa zaman diliminde kendisini gerek yaptığı çalışmalar, gerekse de halk ile samimi diyalogları ile kendisini kısa sürede sevdiren  Kaymakam Alper Balcı’ya gazetemiz olarak önümüzdeki dönemlerindeki çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Fethiye Kaymakamlığından Uşak Vali Yardımcılığına atanan bir önceki dönem Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat ise, kararname ile Tekirdağ’ın Hayrabolu ilçesi kaymakamlığına atandı. Haber-Hakan AYKIRI

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com