Karaçulha  Anaokulu  D Şubesi  öğrencileri ve velileri Çalış Mekan Restaurant’ta   final kahvaltısında buluştu. Kahvaltıya  Karaçulha İlkokulu /Ortaokulu / Anaokulu   Müdürü   Yusuf Göksal    ve veliler katıldı.  Okul Müdürü  Yusuf  Göksal “ Öğretmenimiz Fatma Betül   Çetin ‘ e  ve siz değerli velilere böyle bir etkinlik  düzenlediğiniz için çok teşekkür ederim  “dedi. Anasınıfı Öğretmeni Fatma Betül Çetin “  Çocuklarımızı  akademik anlamda yetişmesinin yanında sosyal kültürel ve sportif alanlarda yetişmesi için  çaba sarf ettik. Okul içi ve okul dışı etkinlikler düzenledik.  Amacımız çocuklarımızı ilkokul hayatına hazır hale getirmekti. Bunu beraberce başardığımıza inanıyorum  “ dedi.

Veliler adına konuşma yapan Seda Kaşlı “Bu  zaman zarfında çocuklarımızın yetişmesi ve gelişmesi için elinden gelenin fazlasını yapan , okul dışı öğrenmelere önem veren çocuklarımızı kendi öz evlatlarından ayırmayan Çocuklarımızı ve bizleri  eğlendirmeyi ve dinlendirmeyi bilen onlara yerine göre annelik  bizlere de  her konuda rehberlik yapan öğretmenimiz Fatma Betül Çetin’e çok ama çok teşekkür ederiz “dedi.

Günün anısına İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hasan Arslan ve  İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya‘ ya çiçek takdim edildi.

Öğrencilere  mezuniyet madalyası misafirler tarafından  takıldı. Veliler arasında yumurta taşıma yarışması , çuval yarışı, mandal takmaca yarışması ve sandalye kapma yarışması yapıldı. Yarışmalar da  dereceye girenlere madalyalar takıldı. Velilerin yöresel kıyafetleri giyerek halk oyunları gösterisi yaptığı final kahvaltısında öğrenciler , müzik eşliğinde oyunlar oynayarak güzel bir gün geçirdiler.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com