AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Kadem Mete, Muğla’nın ilçelerinde 14 Mayıs seçimleri için çalışmalarını tempo arttırarak sürdürüyor.Mete, Bodrum Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan program çerçevesinde  Bodrum Denizciler Derneği Başkanı Erol Erdoğan ve üyelerle yat limanındaki dernek lokalinde bir araya geldi. Mete, denizcilerle sohbet edip taleplerini dinledi.

Denizcilerin belediyelerden memnuniyetsizliğini dile getirmeleri üzerine Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin şoför esnafına olduğu gibi denizcilere de destek olmadığını belirten Mete, derdi vatandaş olmayanın nasılsa her türlü kazanıyorum mantığına sahip olduğunu ve Muğla’nın CHP’li belediyelerinin hiçbir derde deva olmadığını ifade etti.

Mete, Bodrum Öğretmenevi’nde de ilçenin muhtarlarıyla bir araya gelerek diklerini dinledi. Muhtarların taleplerini dinleyen Mete, şunları kaydetti:

“Marmaris’te yıllardır turizm yapmış, Marmaris ve turizmin bütün sorunlarına vakıf bir kardeşinizim. Marmaris’te yaşadığım için Marmaris vekil çıkardı deseler de ben Bodrum’un da Milas’ın da Yatağan’ında vekiliyim. Her zaman yanınızdayım her zaman sizi dinlemeye sizler için çalışmaya hazırım. Bunu zaten 14 Mayıs’tan sonra görüp yaşayacaksınız.”

Mete daha sonra Bodrum Gençlik Merkezi’nde ilçe gençlik kollarınca düzenlenen “Gençlerle Buluşma” etkinliğine katıldı.

Gençlerin merkez önünde meşalelerle karşıladığı Mete, Bodrumlu gençlerle tek tek tanıştıktan sonra bu dönem milletvekili adaylarının teşkilat içerisinden olduğunu ve ilin bütün taleplerine ve isteklerine vakıf olduklarını ve bununda Muğla için bir avantaj olduğunu vurguladı.

Mete’ye seçim çalışmasında, AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Hacı Dalda, Kadın Kolları Başkanı Elmas Özsert, Gençlik Kolları Başkanı Okan Kalaman, AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayları Tarık Taşdemir, Ferudun Katar, Bodrum SKM Başkanı Necmettin Çiftçi ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com