Jimmy Key Türkiye ağını genişletmeye devam ediyor. Jimmy Key, Türkiye’deki 68., Fethiye’de ise ikinci mağazasını 1 Şubat’ta hizmete açtı.

Türkiye’deki mağaza sayısını orta vadede 100’e çıkarmayı hedefleyen Jimmy Key, 68. mağazasını 1 Şubat’ta Fethiye’de açtı. Fethiye’de 2. mağazasını açan Jimmy Key, Ege kimliğiyle marka sahil kesimlerinde de görünürlüğünü artırmaya devam ediyor.

150 m2 büyüklüğündeki yeni konsept mağaza, bulunduğu konum itibariyle hem yerli hem de yabancı turistlere hitap edecek.

Jimmy Key’in Fethiye’nin yanı sıra Bursa, Adana, Ankara, Muğla, Aydın, Isparta, İzmir, Manisa, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Marmaris, Mersin, Bolu, İstanbul, Samsun, Gaziantep, Denizli, Antalya, İzmit, Çanakkale, Edirne, Trabzon, Van, Konya’da mağazaları bulunuyor.

Jimmy Key Hakkında: 1997 yılında İzmir’de kurulan Jimmy Key, 68 mağaza ve jimmykey.com e-ticaret sitesi ile moda dünyasında yer alıyor. Şehirli ve modern bir yaşam stili süren, şık ve boho detaylarıyla kendine has bir çizgisi olan koleksiyonlar konfor ve stile önem veren kadınlara hitap eden Jimmy Key, doğal içerikli kumaşlar, rahat kalıplar ve özgün renk skalasıyla zamansız parçaları müşterisiyle buluşturuyor. Güncel trendleri, yaratıcı bir şekilde marka kimliğine uyarlayarak, yüksek kaliteli koleksiyonlar ortaya çıkaran Jimmy Key, kurum içi üretim kabiliyetleriyle de her ay yeni bir tema hazırlayarak müşterisine yenilikleri sunuyor.  Jimmy Key için sürdürülebilir moda anlayışı perakende ilkelerinde ilk sırada yer alırken, üretim süreçlerinde çevreyi koruyan, az su ve enerji tüketimini temel alan, insana ve doğaya saygılı tutum sergiliyor.

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com