İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, Marmaris ilçesinde ormanlık alanda çıkan yangında şehit olan evli ve bir çocuk babası olan Görkem Hasdemir’ e Allah’ tan rahmet diledi.

Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı İçmeler Mahallesinde ormanlık alanda yangın çıktı. Orman Genel Müdürlüğü bir personelin söndürme çalışmaları sırasında şehit olduğunu duyurdu. Evli ve iki çocuk babası 38 yaşındaki Görkem Hasdemir’in yangına ilk müdahale olan ekipte olduğu ve rüzgarın aniden ters dönmesiyle alevlerin içerisinde kaldığı öğrenildi.

Yangında evli ve iki çocuk babası 38 yaşındaki Görkem Hasdemir’in şehit haberi tüm Türkiye’yi yasa boğarken İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban’da yazılı bir taziye mesajı yayımlayarak, “Acımız çok büyük” dedi.

Çoban mesajında şu ifadelere yer verdi;
” Marmaris ilçesinde ormanlık alanda çıkan orman yangının da ne yazık ki bir kahramanımız şehit olmuştur. Üzülerek aldığımız bu haber sonrası acımız katlanmıştır. Çıkan yangınlarla yüreğimiz yanarken üstüne bir de şehit haberi almak bizleri derinden üzmüştür. Şehidimizin ailesine sabır ve başsağlığı dilerken, kendisine de Allah’ tan rahmet diliyorum” Haber-Foto/Hakan AYKIRI

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com