İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, Türkiye Büyük Millet Meclisindeki makamında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret etti. Akşener’in Fethiye halkına selam gönderdiğini ifade eden başkan Çoban, “İnşallah bu yılın sonlarına doğru  genel başkanımız Fethiye halkı ile hasret gidermek için ilçemize ziyarette bulunacak” dedi.

18 Temmuz tarihinde dünya evine girmek için hazırlıklarını sürdüren İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, beraberinden nişanlısı Merve Yanatma ile birlikte İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i Türkiye Büyük Millet Meclisindeki makamında ziyaret etti. Genel Başkan Meral Akşener’e düğün davetiyesini de ileten başkan Çoban, “Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendinin tüm Fethiye halkına selamları var” dedi.

Ziyarette Fethiye’nin temel sorunları hakkında da bir takım bilgiler verdiğini ifade eden İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener bizleri oldukça samimi bir ortamda karşıladı. Fethiye’yi ve Fethiye halkını çok sevdiğini söyledi. Ve bizden Fethiye halkına selamlarını iletmemizi istedi. İnşallah bu yılın son aylarında Fethiye halkı ile hasret gidermek için Genel Başkanımız Merak Akşener ilçemize ziyarette bulunacak” ifadelerinde bulundu. Haber-Hakan AYKIRI

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com