İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, geçtiğimiz günlerde yapılan seçimli kongrelerle başkanlığa seçilen Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Canözü ve Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Derneği  Başkanı Namık Ünal’ı ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledi.

İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban beraberinde İYİ Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Yasemin Yörenti, İlçe Kadın Kolları Başkanı Yasemin Yörenti ve ilçe yönetim kurulu üyeleri birlikte geçtiğimiz günlerde yapılan seçimli kongrelerle başkanlığa seçilen Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Canözü ve Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Derneği  Başkanı Namık Ünal’ı ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledi.

İlk Ziyaret Durağı Muhtarlar Derneğiydi

İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, beraberinde yönetim kurulu üyeleri Muhtarlar Derneğinde üçüncü dönem başkanlığını yürüten Karagedik Mahalle Muhtarı ve Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Canözü’nü ziyaret etti. Ziyarette; muhtarların sorunları, talepleri ve dernek faaliyetleri ile Fethiye’nin genel sorunları konuşuldu. Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Canözü, nazik ziyaretleri ve muhtarlara verdikleri önem için İyi Parti heyetine teşekkür etti. İYİ  Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban ise muhtarların birlik, beraberlik dayanışma içinde halkın sorunlarını çözmek için yapmış oldukları katkıdan dolayı dernek başkanına teşekkür ederek, üçüncü dönem başkanlığını tebrik etti.

“Yerel Yönetimlerin En Önemli Organizması Muhtarlarımızdır”

İYİ  Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban “Muhtarlar derneği Başkanı Niyazi Canözü, 1 ay önce kongrede 3. kez muhtarlar derneği başkanı olarak seçildi. Bu vesileyle sayın başkanıma yeni döneminde hem sorunlarını dinlemek hem de hayırlı olsun dileğinde bulunmak için geldik. Malumunuz yaz aylarındayız. Fethiye turizm ile biliniyor ama arka planında büyük ölçüde tarımla geçinen bir şehir. Fethiye tabi her geçen gün büyüyor, bu anlamda dışarıdan da çok fazla göç alıyor. Bu göçler sebebiyle Fethiye’de de ciddi anlamda problemler artıyor. Bunlarla ilgili Fethiye’de yaşayan vatandaşlarımıza iyi bir hayatı nasıl sağlarız anlamında sayın başkanımızın, değerli muhtarlarımızın fikirlerini alıyoruz. Onlarla müzakereler yapıyoruz. Demokrasimiz de mihal taşı yerel yönetimlerin en önemli organizması sayın muhtarlarımızdır. Fethiye’mizin 41 tane mahalle muhtarı var. Tabi yerel yönetimler de o bölgede ve mahallede ki en büyük problemleri ufaktan büyüğe onlardan öğreniyoruz. Sayın başkanımla beraber bizde ilçe başkanlığı yaptığımız süre boyunca sürekli fikirlerimizi birbirimizle paylaşıyoruz. Nasıl Fethiye’yi insanların daha güzel, kaliteli bir hayat yaşayabileceği bir yere çevirebilme adına fikirlerimizi paylaşıyoruz. Bu vesileyle tekrardan sayın muhtarıma 3. Döneminde muhtarlar derneğine seçilmesinden dolayı bir kez daha tebrik ediyorum, başarıların daim olmasını diliyorum” diye konuştu.

Fethiye’mize Çok Katkılar Sağlayacağından Şüphemiz Yok”

Karagedik Mahalle Muhtarı ve Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Canözü, “İYİ Parti İlçe Başkanlığının ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Gerçekten gençliğinin verdiği bir enerji var. Kendinde onu görüyoruz. Fethiye’mize çok katkılar sağlayacağından da hiç şüphemiz yok. Fikir alışverişinde bulunduk, kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Fethiye Muhtarlar Derneği ziyaretinin ardından Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Derneği Başkanı Namık Ünal ve yönetimini ziyaret eden İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban,  yeni görev döneminde Namık Ünal ve yönetimine başarılar diledi.

Gazilerin ve şehitlerin emaneti olan ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını vurgulayan Çoban, “Sizlerin bu vatana yaptığınız hizmetler ölçülmez. Hepimizin şehit ve gazilerimize can borcu, minnet borcu, vefa borcu var. Bu borcu ancak bir nebze de olsa şehitlerimizin uğruna canlarını feda ettikleri mukaddes değerlere sahip çıkıp ailelerinin yanında olarak ödeyebiliriz.” ifadelerini kullandı.

Ziyaretlerinden dolayı İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban ve beraberindeki heyete teşekkür eden Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Derneği  Başkanı Namık Ünal ise, “İYİ Parti  Genel Başkanı Meral Akşener ve ekibinin son zamanlarda yapmış olduğu çalışmaları gayet yakından takip ediyor ve oldukça da başarılı buluyorum. Fethiye’de de ilçe yönetimi aynı şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Halkla iç içe, halkın isteği doğrultusunda siyaset yapıyorlar ve inşallah hedefledikleri başarıya da ulaşırlar” dedi.  Haber-Foto/Hakan AYKIRI

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com