İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın  kıydığı, nikâh ile Merve Yanatma  ile dünyevine girdi.

İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban, Okul Öncesi Öğretmeni Öğretmeni Merve Yanatma ile rüya gibi bir düğün ile dünya evine girdi. Aksazlar Koyu Leb-i Derya Düğün Salonunda gerçekleşen düğüne Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Muğla Milletvekili Metin Ergun, İYİ Parti Genel Sekreteri Av. Uğur Poyraz, İYİ Parti Muğla İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe, İYİ Partinin Muğla’daki diğer ilçe başkanları, Fethiye’nin iş ve siyaset önderleri ile çok sayıda davetli katıldı.

Genç Çiftin mutlulukları düğün boyuca gözlerinden okunurken, nikahı Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca kıydı. Şahitlikleri ise İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Muğla Milletvekili Metin Ergun, İYİ Parti Genel Sekreteri Av. Uğur Poyraz ve İsmail Karakuş yaptılar.

Mutlu çiftin nikahını kıyan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, mutluluklar dileyerek, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in doğum gününü de kutladı. Kıyılan nikahın ardından Çoban ve Yanatma çiftinin evlilik cüzdanı ise İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Muğla Milletvekili Metin Ergun verdi.

MERİN Gazetecilik ve Matbaacılık ailesi olarak İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban ve eşi Merve Yanatma’ya bir ömür boyu mutluluklar dileriz. Haber-Foto/Hakan AYKIRI

 

 

 

 

 mutlu çiftin nikahını Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca kıyarken, şahitliklerini ise İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com