Fethiye’nin sevilen iş adamlarından ve siyasetçilerinden Murat Koyuncu, hafta sonu 660’ıncı Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşlerinde kendi kategorisinde şampiyon olan Kıl’ı tebrik ederek altın ile ödüllendirdi.

Hafta sonu Edirne’de yapılan 660’ıncı Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşlerinde küçük deste boyunda rakiplerini mağlup ederek şampiyon olan Fethiye’li güreşçi Ozan Kıl’a tebrikler devam ediyor. Yağlı pehlivan güreşlerine olan ilgi ve alakası ile tanınan Seymen İletişim sahibi ve AK Parti Fethiye İlçe Başkan Yardımcısı Murat Koyuncu, şampiyon güreşçiyi başarısından dolayı tebrik edip, altın ile ödüllendirirken, tam destek sözü verdi.

Şampiyon güreşçi Ozan Kıl’ın Sarayiçi Er Meydanındaki 9 karşılaşmayı da canlı olarak islediğini belirten Karaçulha ve Ortaca İlçesindeki Seymen İletişimin sahibi ve aynı zamanda AK Parti Fethiye İlçe Başkan Yardımcısı da olan Murat Koyuncu, “Güreşçimiz Ozan Kıl,  Kırkpınar da üstün performans sergileyerek bizleri onurlandırmış ve gururlandırmıştır. Kendisi aynı zamanda arkadaşımın da çocuğudur. Sarayiçi Er Meydanında sergilediği güreşlerde, biz de tribünden canlı izledik ve zaman zaman nefes kesen dakikalar yaşadık. Netice itibari ile 9 rakibinin sırtını yere getirerek, şampiyon oldu. Bu anlamda kendisini canı gönülden kutluyor ve  bundan sonraki güreş hayatında kendisine tam destek vereceğim. İnşallah ilerleyen yıllarda kendisini çayırlarda başa güreşen baş pehlivanlar arasında göreceğiz” dedi.

Kendisinin güreş esnasında tribünden Murat Koyuncu ve beraberindekilerin destekleyici seslerini duydukça daha da galibiyete odaklandığını söyleyen şampiyon güreşçi Ozan Kıl ise, “ Murat Koyuncu büyüğüm her zaman destek olmuştur. Fethiye’ye bu gururu yaşattığım için çok teşekkür ediyorum. İnşallah daha güzel başarılar elde edeceğim. Seymen İletişimin sahibi, hayırsever ve güreş dostu Murat Koyuncu’ya çok teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu. Haber-Foto/Hakan AYKIRI

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com