Cumhur İttifakı Seydikemer Belediye Başkan Adayı ve Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Vatandaşlar tarafından büyük teveccühle karşılanan Başkan Akdenizli, vatandaşların taleplerini dinliyor.

31 Mart Yerel Seçim çalışmalarına hafta sonu da ara vermeden devam eden Cumhur İttifakı Seydikemer Belediye Başkan Adayı ve Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, vatandaşlarla bir araya geldi. Akdenizli’ye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Karakuş, AK Parti İlçe Başkanı Ali Büklü, MHP İlçe Başkanı Mehmet Arıç, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Zeynep Yalçınsoy, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker, Belediye Meclis Üyeleri ve Meclis Üyesi Adayları katıldı.

Mahalle buluşmalarına Yakabağ Mahallesinden başlayan Başkan Akdenizli ve beraberindekiler, daha sonra sırasıyla Demirler, Çaykenarı, Alaçat, Çaltıözü, Çobanlar, Uğurlu ve Zorlar’da mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Mahalle sakinlerinin taleplerini dinleyen Akdenizli, vatandaşların isteklerini tek tek not aldı.

AKDENİZLİ: “ÇOK GÜZEL PROJELERİ İLÇEMİZLE BULUŞTURACAĞIZ”

Başkan Akdenizli seçim çalışmaları kapsamında gittiği her mahallede projelerinden bahsetti. Seydikemer’i adım adım gezdiklerini anlatan Akdenizli, Seydikemer’in 10 yılda büyük bir değişim yaşadığını kaydetti. Önceki dönem Belediye Başkanı ve Muğla Milletvekili Yakup Otgöz’ün Seydikemer’e hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Akdenizli; “Yakup Ağabeyimden görevi devralmamın üzerinden 11 ay geçti. 11 aydır, tüm Seydikemer beni sahiplendi, bana destek oldu. Muhtarlarımızla görüş alışverişinde bulunup mahallelerin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet ürettik. Bunun yanında Seydikemer’imizi Muğla’nın incisi haline getirmek için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. Sizlerin teveccühü ile 31 Mart Seçimlerinde sandıkları patlatıp Türkiye rekoru kırarsak, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bunu bizzat kendim ileteceğim. Önümüzdeki 5 yılda inşallah çok güzel projeleri ilçemizle buluşturacağız. Seydikemer’e dair hayallerim çok fazla. Bunu yapacak güçte bizde var” diye konuştu.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com