Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe, Günlükbaşıspor futbolcularını ve yönetimini ziyaret ederek  başarılar diledi. Antrenman sonrası futbolcularla uzun süreli sohbet eden Göktepe’ye, Günlükbaşıspor Kulübü Başkanı Timur Cenk Budak, üzerinde babası merhum Halil Göktepe’nin isminin yazdığı 48 numaralı forma hediye edildi. Başkan Adayı Göktepe hayatı boyunca almış olduğu en anlamlı hediyeyi aldığını belirterek, “Her zaman sporun ve sporcunun yanında olmaya özen gösterdik ve olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe  beraberinde ekibi ile birlikte1. Amatör Ligi C Grubunda 7 puanla Üzümlüspor ve Karaçulhasporun ardından 3’üncü sırada yer alan Günlükbaşısporlu futbolcuları, teknik kadroyu ve yönetimini ziyaret etti.  Antrenman sonrası futbolcularla birlikte uzun süre sohbette de bulunan Göktepe, oynadıkları grupta  Günlükbaşısporlu oyunculara başarılar diledi.

“Aldığım En Anlamlı Hediyeydi”

Ziyarette futbolculara ve teknik kadroya baklava ikramında bulunan Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe’ye, Günlükbaşıspor Kulübü Başkanı Timur Cenk Budak, üzerinde babası merhum Halil Göktepe’nin isminin yazdığı 48 numaralı forma hediye edildi. Başkan Adayı Göktepe hayatı boyunca almış olduğu en anlamlı hediyeyi aldığını belirterek, “Her zaman sporun ve sporcunun yanında olmaya özen gösterdik ve olmaya da devam edeceğiz. Spor her daim gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutar. Bu düşünce ile spora önem veren birisiyim. İnşallah oda yönetimini kazandığımızda da ilçemizdeki tüm spor kulüplerinin ve sporcu kardeşlerimizin her daim yanında olmaya özen göstereceğiz. Buradan bunun sözünü vereyim” dedi.

“Bizleri Hiçbir Zaman Kırmamıştır”

Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Tezcan Göktepe ve ekibine başarılar dileyen Günlükbaşıspor Kulübü Başkanı Timur Cenk Budak ise, “Fethiye’de İksirci Tezcan olarak bilinen Tezcan Göktepe kardeşimiz ne zaman yanına giderek destek istediysek bizi boş çevirmemiştir. Fethiye’de sporun ve sporcunun abisi olarak da adlandırılabilir. Kulübüm ve şahsım adına adaylık sürecinde başarılar diliyor ve kendisini inşallah en iyi yerlerde görürüz” şeklinde konuştu.  Haber-Hakan AYKIRI

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com