Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Fethiye Şubesinin “Bir Kitap Bir Yazar” etkinliğinin konuğu Güngör Berk idi. Berk, katılımcılara “Eski Fethiye Yazıları” isimli kitabından alıntılar aktararak duygu dolu anlar yaşattı.

Fethiye’nin tanınmış simalarından emekli maden mühendisi Güngör Berk, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Fethiye Şubesinin konuğu oldu. Dernek Binası terasında düzenlenen “Bir Kitap Bir Yazar” etkinliğine katılan Güngör Berk, “Eski Fethiye Yazıları” isimli kitabından programa katılanlara alıntılar  aktarırken hem duygu dolu, hem de keyifli anlar yaşattı.

Gerçekleşen etkinlik hakkında kısa değerlendirmede bulunan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Fethiye Şubesi Başkanı Canan İzmirli, “Bugün çok güzel bir gündü.Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Fethiye Şubesi olarak dernek terasımızda “BİR KİTAP BİR YAZAR” etkinliğimizi gerçekleştirdik.Sevgili üyemiz Sayın Güngör Berk “ESKİ FETHİYE YAZILARI” isimli kitabından alıntılarla bizlere duygulu ve aynı zamanda da keyifli saatler yaşattı.Üyelerimizin yanı sıra Tazelenme Üniversitesi Öğrencilerinin de katıldığı etkinliğimize ilgi çok büyüktü.Programın sonunda, 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle Gençlik Birimimiz için düzenlenmiş olan şiir yarışmasında dereceye giren öğrenciler şiirlerini okudular ve ödüllendirildiler.Günün en büyük sürprizi ise Şişli Şubemizin yöneticilerinin de etkinliğimizde bizlerle birlikte olmasıydı.Bu güzel günde aramızda olan bütün dostlarımıza çok çok teşekkür ediyorum” dedi. Haber-Hakan ÇELİKDEMİR

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com