GÜMÜŞ” DEVLET VATANDAŞIMIZIN  YANINDA”

AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Ecz. Salih Gümüş, “Seydikemer’de yangından etkilenen,zarar gören tüm vatandaşlara devletimiz sahip çıkıp mağdur etmeyecek” dedi.

Tüm dünyada olduğu gibi Ülkemizde de etkili olan orman yangınları Seydikemer’de de meydana geldi. Devlet ve vatandaş dayanışmasıyla üstesinden gelinen yangınlardan dolayı oluşan mağduriyetlerin en kısa sürede giderileceğini açıklayan Başkan Gümüş ” Orman yangınlarından etkilenen hiçbir vatandaşımızı mağdur etmeyeceğiz” dedi.

AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Ecz. Salih Gümüş açıklamasında: “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, “Sel felaketinde nasıl kimseyi mağdur etmeyeceğimizi söyleyip, oralarda adımlarımızı attıysak, burada da evi yananlar, hayvanları maalesef telef olanlar onlarla ilgili de bütün hasar tespit çalışmaları yapılmak suretiyle biz hiçbir vatandaşımızı mağdur etmeyeceğiz,dedi. Bizlerde Seydikemer’de belediyemizle, diğer kurum ve kuruluşlarımızla birlikte hareket ederek bu zor süreci atlatmaya çalışıyoruz. Devletimizin tüm imkanlarının seferber edildiğinden kimsenin şüphesi olmasın. İnşallah en kısa sürede yangınlar söndürülerek yaralar sarılmaya başlanacaktır. Seydikemer İlçemizin değişik yerlerinde çıkan yangınlarla ilgili soruşturma yoğun bir şekilde devam ediyor. Gerek helikopter,gerek uçak gerekse arazözler olmak üzere vatandaşlarımızın da sağduyulu yaklaşımları sayesinde bu yangınları en az hasarla atlatıyoruz. Tüm ilçe halkımız seferber oldu. Herkese bir bir teşekkür ediyorum. Millet olarak birlikte dayanışma içerisinde adım attığımız bu günlerde bile bakıyoruz ki burada bile siyaset, burada bile spekülasyonlar, burada bile maalesef siyasi partilerin yaklaşım tarzları gerçekten üzüntü verici” dedi.

Başkan Gümüş son olarak, “ Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Başkanvekili Sayın Binali Yıldırım, Tarım ve Orman Bakanı Sayın Bekir Pakdemirli, Dışişleri Bakanı Sayın Mevlüt Çavuşoğlu, İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat Kurum’da Muğla’ya gelerek  incelemelerde bulundular” ifadelerine yer verdi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com