İngiltere Büyükelçiliği Adalet ve İçişleri Departmanı Politika ve Programlar Sorumlusu Johanne Lamirande ile İrtibat Görevlisi Greg Smith, Fethiye’deki turizm sektörü temsilcilerini ziyaret etti ve sektör temsilcilerinden bilgi aldı.

İngiltere Büyükelçiliği Adalet ve İçişleri Departmanı Politika ve Programlar Sorumlusu Johanne Lamirande ile İrtibat Görevlisi Greg Smith, TÜRSAB Batı Akdeniz Bölge Temsil Kurulu ofisini ziyaret etti.

TÜRSAB Batı Akdeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Özgen Uysal ile birlikte karşılıklı ilişkilerin görüşüldüğü toplantıda, bölgemizin turizm değerleri ve rakamları hakkında güncel bilgiler paylaşıldı.

Ziyaretten duyduğu memniyeti dile getiren Batı Akdeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Özgen Uysal, “Nazik ziyaretlerinden ötürü İngiltere Büyükelçiliği Adalet ve İçişleri Departmanı Politika ve Programlar Sorumlusu Johanne Lamirande ile İrtibat Görevlisi Greg Smith’e teşekkür ediyoruz” dedi.

TÜRSAB Batı Akdeniz Bölge Temsil Kurulu ofisinde gerçekleşen ziyarete Fethiye Otelciler Birliği Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda TÜROFED Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Uysal da yer aldı.Haber-Foto/Hakan AYKIRI

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com