Fethiye’nin genç iş adamlarından ve siyasetçilerinden  ‘Felikya Grup’ Yönetim Kurulu Başkanı Doğuş Çelik ve Yüksek Mimar Merve Koçyiğit, koronavirüs tedbirleri kapsamında aile arasında kıyılan nikah töreni ile bir ömür mutluluğa evet dediler.

Grida Port Restaurantta gerçekleşen nikaha mutlu çiftin yakınları ve iş arkadaşları katılırken, Doğuş Çelik tüm katılımcılara teşekkür etti.

Nikahta pandemi  kuralları ve tedbirlerine harfiyen uyulurken damat Doğuş Çelik nikahla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Öncelikle içinde bulunduğumuz bu dönemde tüm dünyayı saran korona virüsünden dolayı hepimiz üzgünüz son derece hassasiyet gösterilmesi gereken bu süreçte bizde hayırlı bir işe adım attık, fakat malum yasakların ve kısıtlamaların gelmesiyle maalesef tedbir almamız gerekiyordu, sizlerin ve bizlerin sağlığını riske atmamak ve vebaline girmemek için bu mutlu günümüzü sizlerle paylaşamamak bizleri de derinden üzüyor. Kimseyi riske sokmamak için bizde sadece aile arasında bir nikah merasimi yapmak zorunda kaldık, herkesin de hassasiyet göstermesi gerektiğini düşünüyoruz, anlayışınız ve ilginiz için teşekkür ederim sevgiler saygılar sunuyorum” dedi.Haber-Foto/Hakan AYKIRI

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com