Fethiye’de Genç Kızılay gönüllüleri, Türk Kızılayın kuruluşunun 153. yıl dönümü dolayısıyla Sahil Bandından çocuklara çeşitli hediyelerde bulundular.

Türk Kızılayı Genç Kızılay Fethiye Teşkilatı üyeleri Türk Kızılayın kuruluşunun 153. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında sahil bandında stant kurarak yetişkinlere Kızılayın tanıtıcı broşürleri, çocuklara ise çeşitli ikram ve hediyeler dağıttılar.

Genç Kızılay Fethiye teşkilat Başkanı Serhan Özdemir ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı etkinlik hakkında kısa açıklamada bulunan Özdemir, bu önemli günü vatandaş ve çocukları ile  kutladıkları için çok mutlu olduklarını söyledi.

Türk Kızılay’ının 153’üncü kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında bu organizasyonu düzenlediklerini belirten  Genç Kızılay Fethiye teşkilat Başkanı Serhan Özdemir, “”Biz Kızılay gönüllüleri olarak, bugün Kızılay’ın 153. yıl dönümünü kutlamak için buradayız. Bu kapsamda çeşitli etkinliklerde düzenledik.Çalışma ve faaliyetlerimiz devam edecektir” dedi. Haber-Foto/Hakan AYKIRI

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com