Son günlerde çıkan orman yangınları tüm ülkemizi üzüntüye boğarken Gelecek Partisi Fethiye İlçe Başkanı Sadet Kansız böyle bir durumda Gelecek Partisi olarak, partiler üstü her türlü birlik ve beraberliğe hazır olduklarını söyledi. Kansız “ Parti üyelerine çevredeki ormanların korunması konusunda mesaj gönderdik. Olası şüpheli kişi yada kişilerin mutlaka polis ve jandarmaya bildirmelerini istedik” ifadelerini kullandı.

Gelecek Partisi Fethiye İlçe Başkanı Sadet Kansız parti ilçe binasında yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yaptığı basın açıklamasında “Böylesine bir afette Gelecek Partisi olarak, partiler üstü her türlü birlik ve beraberliğe hazır olduğumuzu bildirmek isteriz” dedi.

Gelecek Partisi Fethiye İlçe Başkanı Sadet Kansız “Ülkemizde tarih boyunca olduğu gibi bugünde tehdit ve saldırılar altında ekonomik, sosyal ve siyasal saldırılar olduğu bugünde milli hazinemiz olan ormanlarımıza yönelik organize bir yakma, sabotaj girişimi başlatılmıştır. Böylesine hassas bir dönemde bunun yapılaması açık ve ortadadır halkımızı bu konuda duyarlı olmaya davet ediyoruz. Gelecek Partisi olarak, partiler üstü her türlü birlik ve beraberliğe hazır olduğumuzu bildirmek isteriz” diye konuştu.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com