Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği  yeni yönetimi Seydikemer’de çeşitli ziyaretlerde bulundu.  Ziyaretlere şehit yakınları ile gaziler de katıldı.

Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanı Namık Ünal ile yönetim kurulu ve şehit yakınları ile gazilerden oluşan heyet; ilk olarak Muğla Vali yardımcısı ve Seydikemer Kaymakamı Ayhan Yazgan’ı makamında ziyaret ettiler. Kaymakamlık ziyaretinden sonra Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetimi; Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz’ü, Seydikemer İlçe Emniyet Müdürlüğünü ve Seydikemer Sosyal Dayanışma Müdürlüğü ile Seydikemer Muhtarlar Derneğini ziyaret ettiler.

Ziyaretler ile ilgili bilgi veren Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanı Namık Ünal “derneğimizin yeni yönetimi olarak kardeş ilçemiz Seydikemer’de resmi kurumlarımızı ziyaret ettik. Hem nezaket hem de orman yangınları felaketinden dolayı geçmiş olsun dileklerimizi iletmek amacıyla gerçekleştirmiş olduğumuz ziyaretlerden dolayı başta Seydikemer  Kaymakamımız ve belediye başkanımız olmak üzere Seydikemer İlçe Emniyet Müdürlüğüne, Seydikemer Sosyal Dayanışma Müdürlüğü ile Seydikemer Muhtarlar Derneğine göstermiş oldukları ilgi ve misafirperverlikten dolayı çok teşekkür ediyoruz. İnşallah kısa süre içerisinde pandemiden kurtuluruz ve yoğun bir şekilde sosyal faaliyetlerde bir araya geliriz. Ülkemiz ve bölgemiz zor bir dönemden geçiyor.

Bir yandan covit-19 salgını ile mücadele ediliyor ve bir yandan da orman yangını ve sel gibi felaketlerle uğraşıyoruz. Bu zor dönemi birlik ve beraberlik içersinde aşacağımıza inanıyoruz.. Derneğimize destek olan ve her zaman bizleri arayıp soran kardeş ilçemizin değerli kaymakamı ve vali yardımcımız  Sayın Ayhan Yazgan ve belediye başkanımız sayın Yakup Otgöz ile tüm resmi kurumlarımıza, sivil toplum kuruluşu ile siyasi partilerimizin temsilcilerine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com