Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi’nin Fethiye’de kurumlar arasında ikinci sırayı alarak vergi rekortmeni olması nedeniyle, FTSO tarafından plaketle ödüllendirildi.  Fethiye ve bölgede sağlık alanında büyük katkılar sağlayan Fethiye Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesini ziyaret eden FTSO Başkanı Osman Çıralı, kurumlar arası vergi sıralamasında ikinci ve Fethiye’de yaklaşık 560 kişilik istihdam yaratan Esnaf Hastanesine ekonomiye yaptığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi sundu. FTSO Başkanı Osman Çıralı, “Ülkemiz için istihdam çok önemli. İstihdam, Sayın Cumhurbaşkanımızın çok dikkat ettiği bir konu. Fethiye’de de Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi sağlık alanındaki faaliyetleri ve yarattığı istihdam ile kurumlar sıralamasında da vergi rekortmenliğinde ikinci sırada yer almıştır. Üyemiz yetkililerine bu çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Fethiye’de 2022 yılı için Gelir İdaresi Kurumu’nun yayınlamış olduğu verilere göre Kurumlar Vergisi sıralamasında Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi, Fethiye’de ilk 5’e girip, ikinci sırada yer alırken Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Başkanı Osman Çıralı beraberinde Meclis Başkanı Kemal Hıra, Yönetim kurulu üyesi Veli Önver ile Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesini ziyaret ederek, Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı ve Hastane Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Soydemir, Hastane Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Başoğlu, Hastane Müdürü Atik Kocaman, Esnaf Hastanesi Başhekimi Dr. Öztürk Günal’ı kutlayıp, teşekkür plaketi sundu.

“İSTİHDAM CUMHURBAŞKANIMIZIN DİKKAT ETTİĞİ KONU”

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı, “Her yıl vergi rekortmenliğinde başarılı üyelerimize ayrıca istihdam ve ihracatta dereceye giren üyelerimize teşvik anlamında bu ödülleri veriyoruz. Özellikle istihdam da başarısından dolayı hastanemize ödül vermek için buradayız. Ülkemiz için istihdam çok önemli. İstihdam, Sayın Cumhurbaşkanımızın çok dikkat ettiği bir konu. Fethiye’de de Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi sağlık alanındaki faaliyetleri ve yarattığı istihdam ile kurumlar sıralamasında da vergi rekortmenliğinde ikinci sırada yer almıştır. Hastanemiz yetkililerine bu çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi.

“2 BİN KİŞİYE İŞ VE AŞ SAĞLANIYOR”

Fethiye Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, “Lokman Hekim Esnaf Hastanesi olarak sağlık alanında 560 personelimizle hizmet veriyoruz. Böylesine istihdam da aileleri ile beraber hastanemiz 2 bin kişiye iş ve aş sağlamaktadır. Ayrıca Fethiye ve Türk ekonomisine de önemli şekilde katkı sağlarken, Pek çok kuruma da desteklerimiz yapılmaktadır. FTSO’nun bu ödüllendirilmesi bizlere kıvanç vermiştir.” ifadelerini kullandı.

“İSTİHDAMA KATKI BİZİM İÇİN BÜYÜK GURUR”

Fethiye Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Başoğlu ise, ”Bizi en iyi şekilde temsil eden FTSO Başkan ve ekibine teşekkür ediyorum. Bizleri bizzat onurlandırdı. Günümüzde Türkiye’nin en önemli sorunları nedir denilse. Öncelikle işsizlik gelir. Sağlık konusunda hastane olarak, istihdama katkı yapmak bizim için büyük bir gururdur. Hastanemiz büyüdükçe hiçbir şeyden sakınmadan sağlık alanında hizmete devam edeceğiz. Hiçbir şekilde tüccar zihniyetimiz yoktur. Öncelikle, çalışanlarımızın daha rahat şekilde geçinebilmeleri için onlara desteklerimiz devam ederken, teknolojideki yenilikleri de hastanemize kazandırarak sağlık alanında en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bizim için çalışanlarımız evine tok gidiyorsa bu en büyük ibadettir. “şeklinde konuştu.

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com