Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) ile Vira Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi arasında imzalanan protokole kapsamında FTSO üyelerine % 20 indirim uygulanacak.

 Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine ve 1.derece yakınlarına özel %20 indirim yapılmasını öngören protokol, FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı ile Vira Psikolojik Danışmanlık Limited Şirketi Sahibi Berk Çeşmeli arasında 28 Şubat 2024 Çarşamba günü imzalandı.

Protokol uyarınca Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine ve 1. derece yakınlarına Vira Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nde bireysel psikolojik danışmalık, eğitim ve öğrenci danışmanlığı, dikkat ve gelişimsel tarama test uygulamaları, zeka testi uygulamaları, çift ve aile danışmanlığı, sınav kaygısı danışmanlığı, spora yönelik psikolojik performans danışmanlığı hizmetlerinde %20 indirim uygulanacak.

İndirim protokolleri ile Oda üyelerinin iş yaşamlarına olduğu kadar sosyal yaşamları için de kolaylık sağlamayı amaç edindiklerini vurgulayan Başkan Osman Çıralı, FTSO üyelerine ve 1. derece yakınlarına Vira Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nde özel indirim sağlayan protokolün hayırlı olmasını diledi.

Vira Psikolojik Danışmanlık Limited Şirketi Kurucusu Berk Çeşmeli de FTSO üyelerine hizmet vermekten memnuniyet duyacaklarını belirterek, Oda üyelerine özel %20 indirimli hizmetlerinin, 1 yıl süreyle 28 Şubat 2025 tarihine kadar geçerli olacağını belirtti.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com