TFF 2.lig kırmızı grupta mücadele edecek olan Fethiyespor , yeni sezon için çalışmalarına devam ediyor. Lacivert-Beyazlı futbol takımı, 22 yaşındaki orta saha oyuncusu Burak Başkaya ve 23 yaşındaki sağ bek Onur Taha Takır ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdı.Fethiyespor, transfer çalışmaları kapsamında en son Kırklarelispor oyuncusu olan Burak Albayrak ile 2 yıllığına anlaşmıştı.

Lacivert-Beyazlı futbol takımı, 22 yaşındaki orta saha oyuncusu Burak Başkaya ve 23 yaşındaki sağ bek Onur Taha Takır ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdı.

FETHİYESPOR’DAKİ İSTATİSTİKLERİ

Orta saha oyuncusu Burak Başkaya,  Fethiyespor’da toplam 52 maça çıkmış ve bu maçlarda toplam 7 gol atmıştı.2 asist ve 5 sarı kartı da mevcut olan orta saha oyuncusu Başkaya; Lacivert-Beyazlı takımda 1710 dakika sahada kalmıştı.

Sağ bek Onur Taha Takır, Fethiyespor’da toplam 35 maça çıkmış ve bu maçlarda toplam 2 gol atmıştı.1 asist ve 4 sarı kartı ve 1 kırmızı kartı da mevcut olan orta saha oyuncusu Takır ; Lacivert-Beyazlı takımda 1730 dakika sahada kalarak sezonu tamamladı.

 BAŞARILAR DİLEDİ

Fethiyespor sosyal medyadan yayınladığı paylaşımda; her iki oyuncuya da başarılar dileyerek, “Kulübümüz Burak Başkaya ve Onur Taha Takır ile karşılıklı anlaşılarak yollar ayrılmıştır.Burak Başkaya ve Onur Taha Takır’a kulübümüze vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder, kariyerlerinde başarılar dileriz.”ifadelerini kullandı.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com