FETHİYESPOR TRANSFER ATAĞINA GEÇTİ

Yeni sezona iddialı bir şekilde, transfer çalışmalarını sürdüren Fethiyespor, Edirnesporun sağ bek oyuncusu Mehmet Mustafa Yıldızaç ile sözleşme imzaladı.

3.Lig ekiplerinden temsilcimiz Fethiyespor, Teknik Direktör Selahaddin Dinçel ile yapılan anlaşmanın ardından futbolcu transferinde de adeta inceleyip, sık dokuyor. Lacivert Beyazlı takımın yönetim kurulu başkanı Esat Bakırcı ve yöneticiler,  daha önce iç transferde Cemal Şener ve Alihan Tuncel ile birlikte, dış transferde de Kahramanmaraşspordan orta saha oyuncusu Talha Mayhoş ile anlaşarak sözleşmeler imzalanmıştı. Fethiyespor son olarak da  geçtiğimiz sezon Edirnespor forması giyen sağ bek oyuncusu Mehmet Mustafa Yıldızaç ile anlaşarak iki yıllık sözleşme imzaladı.

Kulüp Tesislerinde yapılan imza töreninde yeni transfer Mehmet Mustafa Yıldızaç, Fethiyespora şampiyonluk tatmak için geldiğini belirterek, “Fethiyespor bu ligi hak etmeyen bir takım. Kendini de ispatlamış bir geçmişe sahip. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. İnşallah bu yıl, geçtiğimiz yıl son anda kaybolan bir üst lige çıkma şansını bu yıl gerçekleştireceğiz” dedi.

Transfer çalışmalarında hiç acele davranmadıklarını belirten Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı, “Bu yıl daha canlı ve iddialı bir takım ortaya koymak istiyoruz. Bu anlamda da  Teknik Direktör Selahaddin Dinçel hocamızın raporları ve istekleri doğrultusunda transfer çalışmalarımızı yapıyoruz. Anlaştığımız kaliteli oyuncular var. Onlarla da bu hafta veya önümüzdeki hafta içerisinde imzaları atacağız” diye konuştu. Haber-Foto/Hakan AYKIRI

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com