Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Fethiyespor yönetiminin, teknik direktör Enver Ataçocuğu’ndan boşalan koltuk için Esenler Erokspor ile yollarını ayıran Selahattin Dinçel ile pazarlık masasına oturduğu öğrenildi.

Geçtiğimiz sezon Play-off yarı finalinde 2. Lig hayallerini kaybeden Fethiyespor, teknik direktör Enver Ataçocuğu ile yolların ayrılmasından sonra önceliğini teknik direktör arayışına verdi. İç transfer çalışmaları kapsamında ilk imzayı Cemal Şener’e attıran lacivert-beyazlılarda teknik direktör arayışları hız kazandı.

Fethiyespor, son olarak Esenler Erokspor’u çalıştıran ve takımına Play-off oynatan 45 yaşındaki teknik adam Selahaddin Dinçel ile görüşme gerçekleştirdi. Şampiyonluk konusunda büyük bir deneyime sahip olan Selahaddin Dinçel’in, lacivert-beyazlı kulüple anlaşmaya sıcak baktığı öğrenildi.

3. Lig’de 2018-2019 sezonunda Kırşehir Belediyespor’u, 2019-2020 sezonunda ise Kocaelispor’u 2. Lig’e taşıyan teknik direktör Dinçel, Fethiyespor ile yapılan görüşmede prensip anlaşmasına vardığı öğrenildi.Haber-Hakan AYKIRI

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com