TFF ikinci lig kırmızı grupta mücadele eden Fethiyespor Çarşamba günü Fethiye şehir stadında Amed Sportif faaliyetleri ağırlayacak. Geçtiğimiz hafta deplasmanda farklı kaybeden lacivert beyazlılar bu hafta lidere karşı kazanıp taraftarına yaklaşan bayram öncesi çifte sevinç yaşatmak istiyor.

Grubunda 39 puanla 12.sırada yer alan Fethiyespor tehlike bölgesine düşmemek için 68 puan ile grup lideri Amed sportif faaliyetler maçını 3 puanla geçmek istiyor. Teknik Direktör Selahattin Dinçel yönetiminde karşılaşmanın hazırlıklarını sürdüren Fethiyespor taraftarlarının desteği ile lideri durdurmak istiyor. Kart cezalısı Ramazan Çevik dışında eksik oyuncusu bulunmayan Fethiyespor da taraftarları maça davet eden kulüp başkanı Esat Bakırcı özellikle öğrenci taraftarları maça davet etti. Bakırcı,” Lider Amed maçını kazanmak istiyoruz. Çarşamba günü iki takımda güzel bir futbol ortaya koyacaktır.Taraftarlarımızın desteği ile 3 puanın sahibi olmak istiyoruz’ dedi.

Fethiyespor Teknik Direktörü Selahattin Dinçel ise, “Lideri yenerek 3 puanın sahibi olmak istiyoruz. Bu maça iyi hazırlandık. Ligin zirvesinde olan takımla oynayacağımız maçta kendimizi test edeceğiz.Kart cezalısı Ramazan Çevik dışında eksiğimiz yok Tüm taraftarlarımızı maça bekliyoruz’ifadelerini kullandı.

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com