Fethiyespor kampı Bolu’ya taşındı. Lacivert beyazlılar yeni sezon lig hazırlıklarını teknik direktör Erhan Altın yönetiminde  günde çift idmanla Bolu’da sürdürecek. Fethiyespor teknik direktörü Erhan Altın “ Takım olarak lige en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Bugün sabah uçakla İstanbul’a  oradan otobüs ile Bolu’ya geçtik. 10 gün boyunca Bolu Termal Hotelde lige hazırlanacağız” ifadelerini kullandı.

Fethiyespor yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde günde çift idman olarak gerçekleştirdikten sonra ikinci etap kamp için Bolu’ya hareket etti. Fethiyespor, Sarıyer’den Ramazan Çevik, Bodrumspor’dan Apti Mert Çayir, Hollanda VVV. Venlo ’dan Özcan Yaşar, Kırklarelispor’dan Burak Albayrak, Corendom Alanyaspor’dan Çağan Kayra Erciyas, Gatasaray altyapıdan Işık Kaan Arslan ve Ankaragücü’den Furkan Ceylan’ı renklerine katan Fethiyespor bir tarafta transfer çalışmalarını devam ettirirken bir taraftan Bolu’da oksijen depoluyor. Lacivert Beyazlılar Bolu’da teknik direktör Erhan Altın yönetiminde ilk idmanı yaparken futbolcuların hırslı oluşu dikkat çekti. İdari menajer Kamil Özgen’in kamp sorumlusu olduğu Fethiyespor’da 10 günlük kamp oldukça neşeli başladı.

Fethiyespor Teknik direktörü Erhan Altın “ Takım olarak lige en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Bugün sabah uçakla İstanbul’a oradan otobüs ile Bolu’ya geçtik. 10 gün boyunca Bolu Termal Hotelde lige hazırlanacağız. Fethiyespor olarak şu anda sıkıntımız yok. Burada özel maç da yapacağız. Yeni transferler Bolu kampına gelecek. Kampı Bolu’ya taşıyarak futbolcularımızın oksijen depolamasını sağlıyoruz. Şu anda iyi bir kamp dönemi geçiriyoruz. Kadromuz lige hazır hale gelecek” dedi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com