FETHİYESPOR- ARNAVUTKÖY MAÇINI ORDU BÖLGESİ HAKEMİ YÖNETECEK

TFF 2.Lig kırmızı grupta mücadele eden Fethiyespor, geçtiğimiz hafta Isparta 32 Spor karşısında deplasmanda 3-0 yenilirken, Lacivert Beyazlılar bu maçı unutup, Pazartesi günü Fethiye Şehir Stadında oynayacakları Kuzey Marmara A.Ş. Arnavutköy Belediye Spor maçını kazanıp kaybettikleri puanları almak istiyor. Fethiyespor- Arnavutköy karşılaşmasını Ordu Bölgesi hakemi yönetecek. Fethiyespor Teknik Direktörü Taner Gülleri tüm taraftarları karşılaşmaya davet ederek,” Kaybettiğimiz puanları hanemize yazdırmak yani 3 puan için sahaya çıkacağız. İyi Çalıştık.” ifadelerini kullandı.

TFF 2.Lig kırmızı grupta 19 puan ile ligde 10.sırada bulunan Fethiyespor, ligde 12 puan ile 18.sırada  yer alan Kuzey Marmara A.Ş. Arnavutköy Belediye Spor ile 11 Aralık Pazartesi günü Fethiye Şehir Stadında karşılaşacak. Fethiyespor, son haftalarda galibiyet özlemi içinde bulunurken, son 4 maçta 2 yenilgi, 2 beraberlik alabildi. Son 4 maçta 10 puan kaybeden Lacivert-Beyazlılar, ilk yarının bitimine 4  hafta kala Kuzey Marmara A.Ş. Arnavutköy Belediye Spor’u yenerek çıkış yakalamak istiyor. Kırmızı kart cezalısı Rıdvan Türker ve Burak Özduman’ın yer alamayacağı bu karşılaşmaya sakatlıktan çıkıp, takımla çalışmalara başlayan Selçuk Alibaz, Işık Kaan Arslan ve Şahan Akyüz’ün de kadroya girmeleri bekleniyor.  Fethiyespor’da teknik kadro kart sınırındaki oyuncular Selçuk Alibaz, Ramazan Çevik, Ali Ceylan, Kaan Arslan ve Berat Satır’ı da uyarırken, muhtemel kadroda rotasyon uygulamasının yapılıp, yapılmayacağı maç günü belli olacak. Teknik ve taktik ağırlıklı çalışma yapan ve rakibi analiz eden Fethiyespor’da, başkan Esat Bakırcı ve yöneticilerin bu maçta hep birlikte tribünde olmaları da beklenirken, öğrenci taraftarların maça ücretsiz alınmaları bekleniyor.

MAÇI ADEM CİNEK YÖNETECEK

11 Aralık Pazartesi günü Fethiye Şehir Stadında saat 14.00’da oynanacak Fethiyespor- Arnavutköy Belediye Spor maçını, Ordu  bölgesinden Adem Cinek yönetecek olup, yardımcılıklarını ise; Gümüşhane bölgesinden Bülent Korkmaz ve Aydın bölgesinden Baykal Tuna yapacak. Samsun bölgesinden Gökhan Özbulut ise 4.hakem olarak görev yapacak.

MUHTEMEL KADROLAR

Fethiyespor’un muhtemelen maça; Enes Fidayeo, Çağan Kayra Erciyas, İlyas Yılmazer, Şahan Akyüz, Sezer Özmen, Selçuk Alibaz, Berat Satır, Abdullah Balıkçı, Nurettin Çakır, Ali Ceylan ve Murat Yılmaz 11’ile çıkması beklenirken,  Arnavutköy Belediye Spor’un maça;  Cantuğ Temel, Hüseyin Eren Bektaş, Abdullah Çelik,Hakan Çinemre, Ufuk Özcan,Harun Özcan, Metincan Cici, İrfan Akgün, Sirac Susancak, Mustafa Diler ve Ahmet Arda Tuzcu 11’i ile çıkması bekleniyor.

“TEK HEDEF GALİBİYET”

Fethiyespor teknik direktörü Taner Gülleri , “Kaybettiğimiz puanları hanemize yazdırmak yani 3 puan için sahaya çıkacağız. İyi çalıştık. Futbolcularımızın bu maça hazırlanmasından memnunum. Geçtiğimiz haftaki maçın analizini de yaptık. Tek hedef galibiyet. İyi bir çıkış için bu maçı kazanacağız. ” dedi.

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com