YILMAZ,”FETHİYESPOR’DA TEK HEDEF GALİBİYET”

TFF 2.Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Fethiyespor, 5 maçta henüz galibiyetle tanışamazken Lacivert-Beyazlılar bu hafta oynayacakları Denizlispor maçını kazanarak ilk galibiyetini almak istiyor. 5 maçta 3 puanla ligde 17.sıraya yerleşen Fethiyespor, Ligde 8 puanla 9.sırada bulunan Denizlispor’u yenip adeta şeytanın bacağını kırmak istiyor. Fethiyespor profesyonel şube sorumlusu Kıvanç Yılmaz,” Bu hafta inşallah hasret kaldığımız 3 puanı alacağız. Futbolculara ve teknik ekibe inancımız tam.” ifadelerini kullandı.

Bu sezon ligde üst sıralarda yer almak için hedef koyan Fethiyespor’un 5 maçta henüz galibiyetle tanışamaması taraftarlarını ve camiayı üzüntüye boğarken, Pazar günü Fethiye Şehir Stadında oynanacak Denizlispor maçında tek hedefin galibiyet olduğu ve ardından galibiyet serisinin devam edeceği vurgulandı. Geçtiğimiz hafta sonunda Menemen FK maçını 2-1 kaybeden Fethiyespor’da Denizlispor maçı hazırlıkları başladı. Teknik direktör Erhan Altın yönetiminde çalışmalarını sürdüren Fethiyespor’un idmanını Fethiyespor’lu yöneticilerden Kıvanç Yılmaz, Mehmet Soydemir, Osman Kazımlar ve Selahattin Aydemir’de izledi. Teknik direktör Erhan Altın’ın antrenman öncesi Fethiyespor kaptanları Murat Yılmaz, Selçuk Alibaz, Sezer Özmen, Nurettin Çakır ve Berkay Samancı ile özel bir toplantı yaptığı öğrenildi. İdman öncesi futbolcuları ile de kısa bir değerlendirme toplantısı yapan Altın’ın bu hafta mutlaka kazanmamız lazım. Tek hedef galibiyet dediği öğrenildi.

“HOCALAR İLE İLGİLİ TASARRUFUMUZ YOK”

Fethiyespor profesyonel şube sorumlusu Kıvanç Yılmaz sosyal medyada teknik direktör ile ilgili eleştirilere hocalar ile ilgili tasarrufumuz yok. İfadelerini kullandı. Yılmaz, “Menemen FK maçını kaybettiğimiz için hepimiz çok üzgünüz. Bu hafta inşallah hasret kaldığımız 3 puanı alacağız. Çocuklara ve teknik ekibe inancımız tam. Sadece üzerimizde bir şanssızlık var. Bu hafta o zor süreci bitirmiş olacağız inşallah. Futbolcular ile ilgili ceza gibi bir durum düşünülmüyor. Çünkü 7/24 onlarla beraberiz. Hepsinin ne kadar özverili olduğunu biliyoruz. Çok da iyi çalışıyorlar. Onlar da çok üzgün ve içe kapanmış durumdalar. Kendileri ile konuştuk. Geçen yıl bu süreci nasıl yönettilerse bu yılda bir çıkışımız olacak. Hocalar ile ilgili tasarrufumuz yok. Esat Başkan da zaten arkasında olduğunu söylüyor. Hiç arayışa girmiyoruz. Çünkü çalışma şartlarında sürekli birlikte olduğumuz için her şeyi görüyoruz. Teknik veya taktik hatalar olabilir bu da futbolun içinde hep var. Hocam da ders çıkartıyor zaten inşallah bu hafta çıkışa geçileceğine inanıyorum.  Maç esnasında Selim’in elinde bir kırık oldu, başka sakat yok. Selim’in de bir engeli yok. Hocası izin verdiği sürece sahadaki yerini alacaktır. “dedi.

“SÜREÇ DEVAM EDİYOR”

Kastamonuspor’un Fethiye’ye getirmediği ama esame listesine aldığı oyuncu ile ilgili olarak da Kıvanç Yılmaz, “Kastamonuspor maçı ile ilgili sürecin 1 ay süreceğini söylediler. Bu hafta olmazsa bile önümüzdeki hafta bir cevap gelecektir. Bizden tarafa olumlu olduğunu düşünüyoruz. 2 hafta önce aynı sorunlar bir amatör ligde de benzer durumda takımın puanı silindi karşı tarafa verildi. O yüzden olumlu sonuç gelecektir diye düşünüyorum.” diye konuştu.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com