TFF 2.lig Kırmızı Grup takımlarından Fethiyespor, sahasında konuk ettiği Somaspor ile 1-1 berabere kaldı.

TFF 2.lig Kırmızı Grup takımlarından Fethiyespor, sahasında konuk ettiği Somaspor ile 1-1 berabere kaldı. Lacivet Beyazlılar deplasmanda 2 beraberlik alırken evinde Kastamonuspor yenilgisinin ardından Somaspora’da takıldı.

Maçtan Notlar

***Fethiyespor Somaspor maçı öncesi geçtiğimiz gün vefat eden Fethiyespor’un efsane kaptanı Yurdanur Ünsal için bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

*** Karşılaşmayı  bin 500’e yakın Fethiyespor taraftarı ile 50 kişilik Somaspor taraftarı da izledi. Fethiyespor’un apaçi taraftar topluluğu doksan dakika boyunca takımına destek oldu. Bilet fiyatları 200 ve 100 TL olunca taraftarların bazıları gişelerden geri döndü.

*** Fethiyespor’da sakat olan Sezer Özmen yedek olarak soyunurken, geçen hafta ilk on birde yer alan Murat Yılmaz ve Nurettin Çakır’da yedek olarak soyundu, Selçuk Alibaz, Aykut Uluç  ve Berkay Samancı ilk on birde yer aldı.

*** Karşılaşmayı Fethiye Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş, Fethiyespor Başkanı Esat Bakırcı ve Somaspor Başkanı Mustafa Aydın, Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit ile AK Parti İlçe Başkanı Turhan Kovancı, İlçe Emniyet Müdürü Kayhan Dadaşoğlu,  Fethiyespor ve Somaspor yöneticileri birlikte izlediler.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com