FETHİYESPOR’U KART CEZASI SINIRINDAKİ OYUNCULAR DÜŞÜNDÜRÜYOR

 FETHİYESPOR- KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ MAÇINI İSTANBUL BÖLGESİ HAKEMLERİ YÖNETECEK

TFF 2.Lig kırmızı grupta mücadele eden Fethiyespor, geçtiğimiz hafta deplasmanda Amed Sportif Faaliyetler ile 1-1 berabere kalarak haftayı altın değerinde bir puanla kapatırken, Lacivert-Beyazlılar Pazar günü saat 14.00’da Karaman Futbol Kulübünü ağırlayacak. Bu maçın hesaplarını 3 puan üzerine kuran Fethiyespor’da kart cezası sınırında bulunan futbolcular düşündürüyor. Maçı İstanbul bölgesi hakemleri yönetecek olup, Fethiyespor teknik direktörü Taner Gülleri, “Liderden puanla döndük. Şimdi evimizde Karaman’ı yenip, yeni bir seriyi başlatmak istiyoruz. Futbolcularıma güveniyorum.” ifadelerini kullandı.

TFF 2.Lig kırmızı grupta 18 puan ile ligde 9.sırada bulunan Fethiyespor, ligde 14 puan ile 13.sırada  bulunan Karaman Futbol Kulübünü kendi sahasında ağırlayacak. Fethiyespor, bu maçın hazırlıklarını son aşamaya getirdi. Lacivert-Beyazlılar Pazar günü saat 14.00’da Fethiye Şehir Stadında oynanacak karşılaşma için taraftarlarının da desteğiyle 3 puan hedefliyor. Geçtiğimiz hafta deplasmanda Amed Sportif Faaliyetler ile 1-1 berabere kalan Fethiyespor, kendi evinde Anagold 24 Erzincanspor’u 2-0 yenen Karaman Futbol Kulübü maçında kart cezası sınırında olan Selçuk Alibaz, Ramazan Çevik, Ali Ceylan, Işık Kaan Arslan ve Berat Satır’ın durumları düşündürüyor. So n idmanı Cuma günü teknik ve taktik ağırlıklı yapacak olan Fethiyespor’un rakip ile ilgili analizlerini yaptığı rakibin maçlarını izlediği de öğrenildi. Fethiyespor’da kart cezası biten Nurettin Çakır’ın bu hafta takımın ilk 11’in de yer alması beklenirken, taraftarların desteğiyle karşılaşmayı 3 puanla kapatması bekleniyor.

MAÇI CAN CENGİZ YÖNETECEK

26 Kasım Pazar günü Fethiye Şehir Stadında saat 14.00’da oynanacak Fethiyespor- Karaman FK  maçını, İstanbul bölgesinden Can Cengiz yönetecek olup, yardımcılıklarını ise; yine aynı bölgeden Emrah Akkaya ve Erol Ernek yönetecek.  Maçın dördüncü hakeminin ise İzmir bölgesinden Berk Çekal olduğu öğrenildi. Bu arada, maçı yönetecek B klasman hakemlerinden Can Cengiz’in Fethiyespor’un 4 Şubat 2021 tarihinde Fethiye şehir stadında oynadığı ve 1-1 biten DarıcaGençlerbirliği karşılaşmasını yönetmişti.

MUHTEMEL KADROLAR

Fethiyespor’un maça; Enes Fidayeo, Şahan Akyüz, Rıdvan Türker, Selçuk Alibaz, Sezer Özmen, Berat Satır, Abdullah Balıkçı, Çağan Kayra Erciyas, Ramazan Çevik, Ali Ceylan ve Özcan Yaşar 11’ile çıkması beklenirken, Karaman Futbol Kulübünün ise maça; Hayrullah Mert Akyüz, Alper Tursun, Mete Yıldız, Ahmet Furkan Özcan, Nadir Çiftçi, Özcan Aydın, İbrahim Can Köse, Anıl Batınaydın, Berkan Burat Turan, Ahmet Karademir ve Kadir Kaan Yurdakul 11’i ile çıkması bekleniyor.

“3 PUAN TEK HEDEFİMİZ”

Fethiyespor teknik direktörü Taner Gülleri ise, “Liderden puanla döndük. Şimdi evimizde Karaman’ı yenip, yeni bir seriyi başlatmak istiyoruz. Tüm hazırlıklarımızı son aşamaya getirdik. Taraftarlarımızı bu maça bekliyoruz. Rakibimizin gerekli analizleri yapıldı. Futbolcularıma güveniyorum.” Şeklinde konuştu.

“KAZANACAĞIZ”

Fethiyespor profesyonel şube sorumlusu Kıvanç Yılmaz,”Fethiyespor taraftarlarının desteği ile kazanıp, yeni bir seriye geçmek istiyoruz. Hata yapmadan 3 puana ulaşacağız. Bilet fiyatları düşürülmüştü. Şimdi tüm futbol severleri bu maça bekliyoruz.” ifadelerinde bulundu.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com