1997 yılında Hakkari’nin Çukurca ilçesinde askeri aracın, PKK’lı teröristlerce yola döşenen mayına çarpması sonucu şehit düşen Fethiye’li Şehit İsa Topal’ın şehadetinin 26. Yılında lokma ikramında bulunulup, dualar okundu.

1997 yılında Hakkari’nin Çukurca ilçesinde askeri aracın, PKK’lı teröristlerce yola döşenen mayına çarpması sonucu şehit olan 9 askerin arasında bulunan Fethiye’li Şehit İsa Topal’ın ismi memleketi Seydikemer’de Seki Çok Programlı Anadolu Lisesinde yaşatılırken Fethiye Kaymakamlığı önünde lokma ikramlarında bulunulup, dualar okundu.

21 yıl önce henüz daha 22 yaşındayken terör örgütü PKK’nın hain tuzağıyla şehit düşen İsa Topal için şehadetinin yıl dönümünde Kaymakamlık binası önünde lokma ikramlarında bulunulup, dualar okundu.

Lokma ikramına yoğun katılım olurken; lokma ikramında ailesi, Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Namık Ünal, daire amirleri, gaziler ve vatandaşlar hazır bulundu. Fethiye Merkez Yeni Camii Müezzini Şerif Omaç tarafından Şehit Jandarma Komando Er İsa Topal ruhuna ve tüm şehitlerimiz için Kur’an-ı Kerim ve dualar okunurken, lokma ikramları yaklaşık 3 saat sürdü.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com