TRAFİK KAZASINDA ÖLEN OĞLU İÇİN TIBBİ CİHAZLAR KAZANDIRDI

 Muğla’nın Fethiye ilçesinde 17 Şubat 2022 tarihinde geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden motosiklet sürücüsü Süleyman Yalçın’ın (36) babası oğlu için anlamı bir bağış daha gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz aylarda Fethiye Gazi Ortaokulu’na bilgisayar laboratuarı kazandıran acılı baba Mehmet Yalçın ardından Fethiye Devlet Hastanesine 2 ayrı tıbbi cihaz kazandırdıktan sonra bu kez de Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin Cerrahi Girişim Polikliniği tüm tıbbi cihazlarını kazandırdı. Bu anlamlı bağışından dolayı acılı baba Mehmet Yalçın’a Fethiye Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman tarafından teşekkür plaketi sunuldu. Kaymakam Karaman , “Buraya gelecek vatandaşlarımız şifa bulacaklar. Sağlıklarına kavuşacaklar. Dualarından da Süleyman kardeşimiz yararlanacak.”ifadelerinde bulundu.

 Fethiye’de 17 Şubat 2022 tarihinde geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden turizmci tekne kaptanı  motosiklet sürücüsü Süleyman Yalçın’ın (36) babası Mehmet Yalçın oğlu için geçtiğimiz haftalarda Fethiye Gazi Ortaokulu’na bilgisayar laboratuarı kazandırırken Fethiye Devlet Hastanesine de iki ayrı tıbbi cihaz kazandırmıştı. Oğlu adına bu kez Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin Cerrahi Girişim Polikliniğinin tüm cihazlarını kazandıran  acılı baba Mehmet Yalçın ‘a Fethiye Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman tarafından teşekkür plaketi sunuldu.

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde Cerrahi Girişim Polikliniğinin tıbbi cihazlarının eksik olduğunu öğrenen emekli memur Mehmet Yalçın, Başhekim Erdinç Ural’a başvurarak hastaneye eksik cihazları oğlu adına temin edebileceğini bildirdi. Bunun üzerine Cerrahi Girişim Polikliniğinin tüm eksiklikleri belirlenip bunlar temin edildi. Tamamının ücretini acılı baba Mehmet Yalçın karşıladı. Cerrahi Girişim Polikliniğine yapılan yatırımları Fethiye Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman yerinde görürken burada Yalçın ailesi de hazır bulundu. Duygusal anların yaşandığı Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde Kaymakam Yusuf İzzet Karaman’ın  yanı sıra İlçe Sağlık Müdürü Dr.Ruhsar Doyuk , Başhekim Erdinç Ural,acılı anne Gülser Yalçın , Zühre Yalçın ve Sibel Yalçın ‘da bağış törenine katılırken Kaymakam Yusuf İzzet Karaman oğlunu trafik kazasında kaybeden Mehmet Yalçın’a yaptığı bağışlardan dolayı teşekkür plaketi sundu.

“OĞLUMUN ADI YAŞASIN”

Acılı baba Mehmet Yalçın göz yaşları içerisinde ,”Oğlumun adını yaşatabilmek için hastanemize gerekli araçları, malzemeleri aldık. Hayırlı olsun. Oğlumu trafik kazasında kaybetmiştim.”ifadelerinde bulundu.

“ŞİFA BULACAKLAR”

Fethiye Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman’da Mehmet Yalçın’a yaptığı anlamlı bağışlardan dolayı teşekkür ederek ,” Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin Cerrahi Girişim Polikliniğine gelecek vatandaşlarımız şifa  bulacaklar. Bu arada sağlıklarına kavuşacaklar. Dualarından Süleyman kardeşimiz faydalanacak.Hayrınız hayırlı olsun.”şeklinde konuştu.

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com