Fethiye’de kendisini din alimi olarak tanıtan şahıs, yardım almak için gelen kadınları cinsel ilişkiye zorladığı, tehdit ettiği gerekçesiyle tutuklandı.

Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, Muğla Kaçakçılık Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Fethiye KOM Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alınan B.K çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Kendisini ‘din alimi’ olarak tanıtan B.K ya giden kadınlar, kendilerine ilk görüşmede vücutlarının cinler tarafından ele geçirildiğini söylediğini, sonraki görüşmelerde ‘cin çıkarma’ bahanesiyle kendilerini cinsel ilişkiye zorladığını, gizlice videoya çekildiklerini ise daha sonra şantaj yaptığında anladıklarını söyledi.

MAHKEME TARAFINDAN TUTUKLANDI

B.K ev ve iş yeri olarak kullandığı adreslerde yapılan aramalarda; 2 ruhsatsız tabanca, 1 kurusıkı tabanca, 1 kelepçe, 4 yivsiz tüfek ve tüfeğe ait 87 fişek, 1 pala, 1 kelepçe, 12 tabanca fişeği, 1 dedektör, 20 tarihi eser olduğu değerlendirilen sikke, 5 yüzük, 5 obje, Kur’an-ı Kerim ile sözde ‘büyü yapma’ ve ‘cin çıkarma’ seanslarında kullanılan öküz boynuzu, kaplumbağa kabukları, semboller, dini ritüellerde kullanılan sıvı maddeler, tarotkağıtları, muskalar ve çeşitli kitaplar ele geçirildi. Adliyeye sevk edilen zanlı, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com