Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun 182’nci yıl dönümü dolayısıyla Fethiye Kaymakamlık Toplantı Salonunda gerçekleşen törende 25 Jandarma Personeline   Kaymakam Eyüp Fırat tarafından başarı belgesi verildi.

Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun 182’nci yıl dönümü dolayısıyla İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Rüştü Şen, Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun 182’nci yıl dönümü dolayısıyla İlçe Jandarma Komutanlığında görevli başarılı askeri personele düzenlenen törenle “Başarı Belgesi” ile ödüllendirildi.

Fethiye Kaymakamlığı toplantı salonunda  düzenlenen ödül törenine, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Rüştü Şen ile birlikte  “Başarı Belgesi” almaya hak kazanan Jandarma personeli  katıldı.

Fethiye İlçe Jandarma Komutanlığında  çalışan tüm  personelin görevlerini en iyi şekilde yaptıklarını ifade eden Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, “Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun 182’nci yıl dönümünü kutluyorum. Milletimizin başından badire eksik olmuyor. Bu durumlarda Jandarma  teşkilatımızın önemi hepimiz tarafından bir kez daha anlaşılıyor. Bu süreçte başta şehit olmuş, bu mesleğin büyüklerine, bu mesleğin kurulduğu günden bu tarafa şahadet şerbetini içmiş bütün kardeşlerimize rahmet diliyorum. Bu mesleğin çilesini çekmiş bu necip milletin değerlerini yüceltme adına bu mesleğe gönül vermiş tüm askerilerimize ve komutanlarımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.Haber-Foto/Hakan AYKIRI

 

 

 

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com