AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Muhammet Kökten, Fethiye Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Harun Güler’i ziyaret ederek, değerlendirmelerde bulundu.

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Muhammet Kökten, 31 Mart 2024 yılında yapılacak olan yerel seçim çalışmaları kapsamında Fethiye Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Harun Güler’e ziyarette bulunarak, “Cumhur ittifakının Fethiye’de Belediye Başkanlığını kazanması için birlik, beraberlik  içerisinde bulunmalıyız. “ifadelerinde bulundu. Ziyarette Kökten ve Güler, 2024 yılındaki yerel seçimlerle ilgili karşılıklı istişarelerde bulunurken, bu seçimlerde Fethiye Belediye Başkanlığını mutlaka AK Parti’nin kazanması gerektiği vurgulandı.

 “Biz bir aileyiz, beraber başaracağız”

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Muhammet Kökten ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, “Aday adaylığı sürecimizde herkesi ziyaret etmeye gayret gösteriyoruz. Biliyorsunuz burası da Büyük Birlik Partisi de bizim evimiz sayılır. Seçimlerde hep beraber olacağız. Bu sebeple bugün Fethiye Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanımız Harun Güler’i ziyaret ettik. Kendisine bize göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür ederiz. Önümüzdeki seçim süreciyle ilgili karşılıklı istişarelerde bulunduk. İnşallah güzel çalışmalar yapacağız. Biz bir aileyiz, beraber başaracağız. Fethiye Belediye Başkanlığını CHP’nin elinden alıp, Cumhur İttifakına kazandıracağız.” dedi.

 “Gerekli desteği vereceğiz”

Fethiye Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Harun Güler ise, “Bugün AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Muhammet Kökten kardeşimiz partimizi ziyaret etti. Kendisine bu nazik ziyaretinden dolayı çok teşekkür ederiz. İnşallah adaylık süreci noktasında biz de Büyük Birlik Partisi olarak gerekli desteği vereceğimizden kimsenin en ufak şüphesi olmasın. Kendisi Fethiyeli başarılı bir turizmci bir iş insanı kardeşimizdir. Muhammet kardeşimizi yaptığı ziyaretten ötürü çok teşekkür ederim. Partim olarak ve arkadaşlarım adına da çıktığı bu kutlu yolda başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com