Muğla SGK İl Müdürlüğü Muğla ili genelinde 84 işletmeye teşekkür belgesi verdi. Fethiye’den de 6 otel işletmesi  teşekkür belgesi alan işletmeler arasında yer aldı.

Muğla ili genelinde 38.000 işletmeden, 5 yıllık dönemde düzenli bildirgeler göndererek istikrarını korudukları belirlenen ve çalışan politikalarıyla öne çıkan 84 işletmeye teşekkür belgeleri il ve ilçe müdürleri tarafından iş yerlerine gerçekleştirilen ziyaretlerle takdim edildi.

SGK Muğla İl Müdürü Ahmet Ekecen ve Müdür Yardımcısı Hasan Demiröz ile SGK Fethiye İlçe Müdürü Gamze Yılmaz belge alan 6 işletmeye gerçekleştirdikleri ziyarette,  işletme yöneticilerine veya sahiplerine teşekkür belgelerini takdim etti.

Konu ile ilgili açıklama yapan Fethiye Otelciler Birliği Başkanı Bülent Uysal, “Muğla SGK İl Müdürlüğü Muğla ili genelinde 84 işletmeye teşekkür belgesi verdi. İlçemizde de 6 işletmeye bu teşekkür belgeleri verildi. Fethiye Otelciler Birliği olarak Muğla ili genelinde , 5 yıllık dönemde düzenli bildirgeler göndererek özellikle pandemi döneminde istikrarını koruyan üye işletmelerimizi tebrik ederiz “ ifadelerinde bulundu. Haber-Foto/Hakan AYKIRI

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com