Dünya evine özel bir tarihte girmek isteyen çiftler, 08.08.2023 tarihinde nikah masasına oturarak ‘Evet’ dedi. Fethiye Belediyesi Nikah Dairesi, bu özel günde 20 çiftin nikahını kıydı.

Evlilik hazırlığı yapan ve hayatlarının en mutlu gününe özel bir anlam katmak isteyen pek çok çift, nikah tarihlerini unutmamak için gün, ay ve yılı 8 rakamından oluşan 08.08.2023 tarihini seçti.

Fethiye Belediyesi Nikah Dairesi’nde nikah masasına oturan 20 çift, hayatlarının en mutlu günlerinden birini ölümsüzleştirmek için bu özel tarihte mutluluğa adım attı.

Normal zamanda hafta sonlarında yoğunluğun yaşandığı Fethiye Belediye nikah dairesi, bu özel tarihten dolayı hafta içinde de en yoğun günlerinden birini yaşadı. Sabah saat 08.00’da başlayan nikah trafiği akşam saat 20.00’ye kadar devam edecek. Yaşanan yoğunluktan dolayı Fethiye Belediyesi Nikah Dairesi memurları, Fatma Durgut Arıkan ile Mehmet Küçükala yaklaşık yarım saatte bir nikah kıyarken, evlenen çiftlerin mutlulukları gözlerinden okundu. Merve Tokmak –Ender Varçın Hüsniye Nurcan-Derviş Yunus Başkaya ve Aslı Atçı ile Caner Erel’de bu özel günde nikahları kıyılıp adeta mutluluktan uçtular.

BAŞKAN KARACA’DA NİKAH KIYDI

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’da 08.08.2023 tarihinde Elif Nur Aktan ve Ramazan Gökçe çiftinin nikahını kıyarak ömür boyu mutluluklar diledi. Başkan Karaca nikah kıydıktan sonra çiftin nikah defterini sunması için CHP Fethiye İlçe Başkanı Mustafa Koyuncuyu davet etti. Genç çifte nikah defterini ömür boyu mutluluklar dileyerek CHP İlçe Başkanı Mustafa Koyuncu sundu. Belediye Başkanı Alim Karaca aynı mekandaki nikah için bekleyen çiftlere de hayırlı uğurlu olsun dileklerini sundu.

BU ÖZEL GÜN UNUTULMAYACAK

Nikahı kıyılan Çiftler , “Bu özel gün unutulmayacak. Böylesine bir tarihte nikah kıydırmak istedik.” ifadelerini kullandılar. Fethiye Özer Olgun Kültür Merkezi Salonu önündeki nikah kıyım törenleri nedeniyle büyük bir yoğunluk yaşandı.

 

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com