Fethiye yeni yıla alınan tedbirlerle olaysız ve huzurlu bir şekilde girdi.

Fethiye yeni yıla alınan tedbirlerle olaysız ve huzurlu bir şekilde girdi. Fethiye Kaymakamlığı’nın öncülüğünde, Fethiye Belediyesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı ve bazı kurumların aldığı tedbirlerle Fethiye halkı yeni yıla olaysız ve sakin şekilde girdi. Fethiye’de pek çok mekan sahibi yeni yıl nedeniyle özel programlar düzenleyince pek çok vatandaş eğlenerek 2022 yılını karşıladı.
Fethiye 2022 yılını alınan tedbirlerle olaysız karşıladı. Yeni yıl nedeniyle Fethiye’deki eğlence mekanları erken saatlerde dolarken; vatandaşlar yeni yıla sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenerek girdi. Fethiye’de başta sahil bandındaki mekanlar olmak üzere Balık Pazarı, Çalış Plajı, Dispanser Caddesi, Paspatur Çarşısı ile Ölüdeniz Hisarönü’ndeki mekanlar, özel yılbaşı partileriyle müşterilerini ağırladı. Pek çok mekanda havai fişek gösterileri ve sazlı sözlü eğlencelerin yanı sıra, oryantal gösterileri de yer aldı.
Yeni yıla girerken Fethiye’de havanın yağmurlu olmaması vatandaşlara büyük bir rahatlık yaşattı. Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü Fethiye giriş ve çıkışlarının yanı sıra şehir merkezindeki kalabalık bölgelerde halkın ve misafirlerin yeni yıla huzurlu girebilmesi için yaklaşık 300 kişilik personel ile önlemler alması asayiş açısından huzur ve güven sağladı. Fethiye İlçe Jandarma Komutanlığı da ilçe giriş ve çıkışlarında etkin önlemler alırken, özellikle yılbaşı gecesinde sürücülere alkol kontrolleri yaptı. Ölümlü tek taraflı kaza ve bazı küçük maddi ve yaralamalı kazalar gözlenirken; vatandaşların büyük bir bölümü de yeni yıla evlerinde televizyon izleyerek girdi. Çok sayıda vatandaşta gece saat 24:00 ile birlikte cadde ve sokaklara çıkıp çığlıklar attı.
“Barbun Bistro’da Eğlence Doruktaydı”
Fethiye’de vatandaşlar yeni yıla özel programlar eşliğinde girdi. Fethiye’nin en gözde eğlence mekanlarından Barbunn Bistro Restaurant’ta yeni yılı karşılayan vatandaşlar, sanatçı Sude Ferah’ın birbirinden güzel şarkılarıyla coşup eğlendiler. Gece Saatler 24:00’ü gösterirken, havai fişek gösterisi ve oryantal gösterileri geceye renk kattı. Eğlence severler Dj performansıyla mükemmel bir gece geçirerek 2022’yi karşıladı.

“Yörük Çadırı’nda Türkü Şov”
Fethiye’nin Çalış Plajı’ndaki Kerimoğlu İsmail Yörük Müzesi ve Restauranta da yılbaşı özel eğlence programı türkülerle geceye katılanları coşturdu. Yılbaşı gecesinde Yörük Çadırında, Türk Halk Müziği sanatçıları Ali Tunç, İsmail Uzunoğlu, İrfan Akyol ve Ahmet Karagöz hareketli türkülerle müşterilerine unutamayacakları bir yılbaşı geçesi yaşattı.

“Önallar Köy Sofrası’nda Ortantal Şov”
Fethiye’nin yine gözde mekanlarından olan Önallar Köy Sofrası bu yılbaşında da özel yılbaşı eğlence programına ilgi yoğun oldu. Önallar Köy Sofrası’nda sanatçılar Özgür-Hazal birbirinden hareketli şarkıları seslendirdi. Oryantal Hilal kıvrak danslarıyla geceye damga vururken; Çanakkale Fasıl ekibi de sık sık alkışlandı. Gecede müşterilere sürpriz hediye çekilişleri de yapıldı.

“S.A.F’de Yılbaşı Eğlenceli Geçti”
Fethiye’nin seçkin mekanlarından S.A.F.’ta özel yılbaşı menüsü müşterileri tarafından ilgiyle karşılanırken, gecede DJ Saksafon Vokal Gitar ve Yan Fülüt ile DJ performansları yeni yıla bu mekanda girenlere özel bir gece yaşattı.

“Dursun Güngör Coşturdu”
Fethiye’de Boğaziçi Restaurant, Özgün Müzik Sanatçısı Dursun Güngör’ün şarkılarıyla yeni yıla merhaba dedi. Gecede eğlence doruğa çıkarken, Dursun Güngör hareketli şarkıları seslendirirken; geceye katılanlar piste fırlayıp bol bol oynadı.

“Mekanlar Doldu”
Öte yandan; Sahil Bandındaki Hilmi’nin Yeri, Mançero, Kül Kafe, Marina ve Deniz Atı Restaurant ile Çarıklı Restaurant’da yeni yıla mekanlarında giren müşterilerini özel şekilde ağırladı.
Balık Pazarı ve Fethiye Paspatur Çarşısındaki Bar ve Diskolarda da yılbaşına özel programlar damga vurdu. Gece geç saatlere kadar müzik eşliğinde eğlenen eğlence severler bol bol oynadı. Ölüdeniz Hisarönü ve Çalış Plajı’nda da açık olan mekanlarda daha çok yöredeki yerleşik yabancılar, yeni yıla eğlenerek girdi.

Bizde kalın, habersiz kalmayın! BeskazaTV.com